Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen barátok valóak hozzám?

Milyen barátok valóak hozzám?

Figyelt kérdés

Régi barátaim közül kettőt leráztam, mert rossz dolgokat műveltek. Zsiványságok..

Egy haverom maradt, aki szintén börtönítélt emberekkel barátkozik , drogozik, iszik, stb.

Nem akarok ilyen barátokat, őt is rázzam le?


Én főiskolára járok, normális gyereknek tartom magam, hol tudok ilyen, de rendes barátokat találni? Nem találom a helyem.. a fogalmazásért és a hibákért bocsi, én is részeg vagyok most.

23/f


2013. júl. 3. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"a hibákért bocsi, én is részeg vagyok"

XXD hát ez odabsz:D


egyébként a válaszom: főiskolán:D ismerős a helyzeted, az én régi haverjaim is isznak mint a gödény, én meg már unom.. aztán most előkerültek a régi haverok, ők normálisak:) még általánosból:D velük is lehet inni meg bulizni, de nem az a szararc féle:)

szóval élessz föl régi barátságokat és hát suliban köss újakat:)

2013. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Hogy hogyan tudsz barátkozni?

Járj el minnél többet bulizni,ha van valami hobbid,pl a motorozás akkor vannak klubbok ahova tudsz tartozni együtt motorozni stb,de ha pl túrázni szeretsz akkro meg vannak nagyon jó túrás weboldalak ahol rendeznek közös túrákat is időközönként az ország különböző pontjaira(oda tuti nem mennek lepukkant füvesek) :)

2013. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!