Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barátok nélkül is lehet...

Barátok nélkül is lehet boldog az ember?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok de igaz barátom nem igazán van. Egy jó ismerősöm volt, de ő külföldre költözött. Udvarias őszinte embernek tartom magamat és az a fajta vagyok aki szeret beszélgetni vagy elmenni egy jót sörözni valahova. De egyszerűen nem találom a helyem :( Próbaképen elmentem egy diszkóba de nem éreztem magamat jól. Valahogy nem jön be hogy totál részeg emberek elkezdenek kötözködni velem a semmiért. Nem tudom hol tudnék normális embereket megismerni.
2013. márc. 14. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz barátja sajnos nagyon kevés embernek van (még ha az ellenkezőjét is hiszi) így ezzel nem vagy egyedül. Iskolában mennyire ment a barátkozás? Van munkád? Egyetemista vagy? Mindenképpen először egy elfoglaltságot kell találnod, valamit amihez ragaszkodni tudsz, és ki tudsz belőle indulni. Mielőtt barátokat keresnél először próbálj meg önmagaddal megbarátkozni és teljes mértékben elfogadni a helyzetedet, hogy később ezen tudj változtatni. Ha már ezen túl vagy, és még mindig nem megy, valószínű, hogy környezetváltozásra van szükséged pl. új munkahely vagy költözés.
2013. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne már pár új barát, de hát én sem tudom merre kéne keresni!
2013. márc. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, de nem hiszem hoyg a elgtöbb ember képes erre.
2013. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem megy mindnekinek. Igazi barátot nehéz találni.
2013. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Már az is egy lépés az efféle boldogság felé ha nem áhítozol barátságok után. Egyáltalán mi az a barátság? Azonos neműek társasága? Ahhoz nem kell hogy a barátaim legyenek, elég ha haverok. Nekem nem hiányzik hogy egy kan folyton a nyomomban legyen, a társaságomra vágyjon, sértődöttködjön ha nem hívom elég gyakran, nálam akarjon aludni beb*szva stb. A haverjaimmal viszont szívesen megiszok 2-3-8-14 sört és megdumálom az élet dolgait. Mély dolgokat akarsz kibeszélni? Arra való a gyóntatópapod, a lelkészed, vagy egy pszichológus, ízlés dolga. Azért ezekhez az emberekhez se kell mindennap eljárni.

Legyen egy jó csajod, többet érsz vele!

2013. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemhogy igaz barátaim, úgy általában barátaim nincsenek. Talán egy valaki van akit barátomnak tartok, de ő külföldön él. Szóval, ha legalább vannak haverjaid akikkel néha napján tudsz beszélni, akkor máris jobb helyzetben vagy mint én. 22 L
2013. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!