Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elálló a fülem és NAGYON...

Elálló a fülem és NAGYON zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy csak megfelelően kell kiválasztani a frizurát stb... De ez nem megoldás. Nekem az kell, hogy úgy viselhessem a hajam ahogy jól esik és ne kelljen mindig azzal foglalkoznom, hogy mikor lóg ki a fülem. Ráadásul mivel lány vagyok, ez méginkább zavaró. Amúgy is fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok, így meg aztán főleg. Senki se jöjjön elő olyanokkal, hogy "fogadd el magad" stb... Nem megy mert NAGYON zavar a dolog.
2013. júl. 3. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Plasztikáztatni lehet.. Ez az egyetlen lehetőség, ha nem tudsz vele élni.
2013. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Vagy ha az túl drága, akkor oda lehet szigszalagozni a fejedhez.
2013. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, ez durván hangzik de egy kis beavatkozással ez örök életedre megoldható.

Nézd először is ezt a kislányt, előtte és utána: [link]


A beavatkozás: [link]


Gyakori kérdéseken is van erről több kérdés, keress rá, sok tapasztalatot írnak le. Mindenki pozitív véleménnyel van erről. Nekik megváltoztatta ez az egész életüket és nem bánták meg utólag sem. :)

2013. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a szikszalagos,ragtapaszos dolgot már én is hallottam.Hogy csak hónapokig,vagy éévekig a füledet leragasztos,azt egyszer csak úgy marad.

Na ez viszont szerintem b*omság,már bocsánat...:)


Amikor az emberi szervezet még fejlődésben van és egésszen kicsi a gyermek,még baba ..akkor talán,igen használ.Mivel nem engedi úgy fejlődni a baba csontjait (adott esetben a porcait) a leragasztás.Na de mostmár...?:)


álam ez például evidenciába se jöhetett volna,mert nekem baba koromban kicsike kis füleim voltak,most meg nekem is szép elálló füleim vannak...:)


És igen,sajnos csak a fülplasztika a megoldás.

Mondjuk nekem szerencsére nem ilyen brutál,mint szegény Kocsis Tibinek,de mondjuk "szegénynek" volt is pénze a saját kis műtétjére..:)


Tibi előtte:

[link]


Tibi utána:

[link]


Én is rühellem felfogni a hajamat(úgy szint lány vagyok)..Ráadásul én vasalom a hajam ,így még jobban lelapul a hajam, és nem egyszer kandikál ki a fülem még kiengedve is..:S


Ugyanakkor én kétlem,hogy képes leszek valaha is kés alá feküdni.Én még a kenyérvágó késektől is rosszul leszek,nem hogy egy szikétől,ami egyenesen a fülem felé közelít..:D az áráról meg nem is beszélve..

Viszont egyenlőre még nem találték fel a "csodaszert" amire mi várunk..úgyhogy maradt a plasztika mint egyetlen megoldás.:)

2013. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!