Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hitler lettem volna előző...

Hitler lettem volna előző életemben?

Figyelt kérdés

Különösebben nem vagyok nagy náci párti, ne úgy képzeljetek el. Egyszerűen csak maga az ember, ahogy beszélt és ahogy viselkedett, szimpatikus számomra.

Ez még csak egy dolog, de rendszeresen álmodok is olyasmiket, mint pl., hogy abban az időben, abban a testben teszek valamit. Olyan mintha én lennék ő vagy nagyon közel van hozzám legalábbis az álmaimban.

Ha létezik reinkarnáció, akkor lehet, hogy ő voltam, vagy valaki a közelében? 24, fiú


2013. júl. 4. 04:41
 1/7 Egy ork ***** válasza:
58%

Nem létezik reinkarnáció.


Már akkor elbukott, amikor kiderült, hogy növekszik a Föld lakossága. Ugye 1850-ben 1 milliárd ember élte a napjait, ma pedig 7 milliárd.

2013. júl. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem jelenti azt hogy elbukott :D

Egyébként ettől még nem hiszem hogy bármi közöd lenne Hitlerhez. Én nem vagyok szakértő és a gyakori kérdéseken se találsz szakértőt a témában, ez meghaladja az itt jelenlévők tudományát...

Felkéne keresned egy védikus asztrológust vagy egy panditot. Ezzel annyi probléma van hogy Magyarországon nem találsz ilyet. Az a kevés aki meg annak állítja magát pedig valószínűleg jó pénzért jól átvág, vagy azt hiszi ért hozzá, közben meg nem ért hozzá. És ugyan még nem próbáltam ki, de szerintem te se próbáld ki ezeket az intereneten 1 perc alatt megtalálható mindenféle selejt praktikákat amitől állítólag neked valami látomásaid lesznek amitől pont azt látod ki voltál... Nem szabad megbízni az ilyen mindenféle ezoterikus témájú meg női oldalakon található baromságokban, sem a Budapest TV telejósdájából szabadult gyengén-látó látókban meg mágusokban,akiknek azt sem sikerül megjósolni hogy fél perc múlva kis híján meghalnak :D ( http://www.youtube.com/watch?v=KNTVmd2SMs4 ). Mindenesetre ha ennyire érdekel a dolog akkor kutass, majd találsz valami vagy valakit.

Ha már ennyire magadévá tetted a keleti tanokat, hogy a reinkarnációban hiszel, akkor biztos úgy gondolod hogy ha soha nem jössz rá, akkor nem is akarja a sors hogy rájöjj.

2013. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami Hitler beszédeit illeti...

Én nem tagadom nekem is tetszenek,közel áll hozzám a nácizmus és a rasszizmus de nem élek benne,már nem vagyok polgárpukkasztó sem .

Ami az Ő beszédeit illeti,azt alaposan ő is begyakorolta,képzett szakemberek segítették munkáját,mellesleg ő is egy átlagon felüli ember volt,tudta mivel lehet megfogni az embereket!

Ami a reinkarnációt illeti,azt hülyeség kijelenteni hogy megdőlt,mert ha tényleg létezik reinkarnáció akkor miért csak emberből emberbe menne a lélek ,mikor vannak állatok és növények is.Itt a földön mindannyiunkban közös a halál akkor a reinkarnáció miért ne lenne az?Ez olyan mint az ufó kérdés.Nem látod őket,de még is létezhetnek ,hisz mi is létezünk.Aki azt mondja hisz benne az nem tudja bebizonyítani azt hogy léteznek,aki nem hisz benne az az nem tudja bebizonyítani hogy nem léteznek!

Az álmaid meg olykor mutatnak olyat is amit nem szeretnél.Ez amolyan érdekes tudatalatti önfejlesztés.Soha nem tudhatod hogy mi jelentése vannak az álmaidnak.

2013. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz Hitlerrel, mert sokat foglalkozol evvel a Hitleres dologgal és elhiteted magaddal, hogy "talán én voltam Hitler" és ezáltal elkezd az agyad olyat álmot kreálni amibe Hitlert játszod ezzel jobban elhiszed, hogy Hitler voltál. Szerintem nincs olyan, hogy reinkarnáció csak valaki kitalálta a másik jó ötletnek nézte és elterjesztették...
2013. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# 4/4 Akkor a kerszténység,a zsidóság,a budhizmus és a többi sem létezik,mert valaki kitalálta és elterjesztette.
2013. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nem írtam de én is ezt tartom valószínűbbnek hogy tudat alatt de túlságosan is rá van koncentrálva az agyad a témára. Persze én nem tudhatom.

Az hogy valaki kitalálta és elterjesztette elég primitív magyarázat. A "hinduizmus" egy eléggé összetett rendszer, és ha valaki ismeri akkor tudja hogy a reinkarnáció pontosan beleillik. Mindent ugyanazon elv alapján rendszerez és ha jobban tanulmányozzuk akkor azt látjuk, hogy logikus és valóban mindenre kiterjedő igazságokat tartalmaz... Ha érdekel a téma tudok róla egy de (relatíve) rövid könyvet.

2013. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát: egy jó de rövid könyvet*
2013. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!