Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek, de nem is igazán tudom...

Nemethhedi kérdése:

Félek, de nem is igazán tudom miért. Hasonlót élt már át valaki?

Figyelt kérdés
Egyre többször vonzz engem az, hogy szellemet idézzek, utánanézzek szörnyeknek, túlvilági démonoknak.Ezektől nem félek, pont emiatt kutatok.De mostanság folyamatosan azt érzem, hogy valaki figyel.Van, hogy éjjelente felébredek és elkezdek könnyezni, remegek és fázom.Félek, de nem is tudom mitől, ha valakinek van hasonló élménye akkor kérem segítsen!

2013. júl. 5. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy tudat alatt túlságosan is beleéled magad a dologba és félelmeid vannak.
2013. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Nem csoda, hogy félsz, mert megidézed a gonosz szellemeket. Ezzel nem szabad játszani, mert veszélyes és az életedbe is kerülhet. Ez nagyon is valóságos dolog és nem egy ember életébe is került már. A gonosz szellemek késztetnek téged ezekre a dolgokra azért nem érzel félelmet.

Egy ismerősöm mondta, hogy több fiatal megidézte a gonosz szellemeket egy összejövetelen és rejtélyes módon egyik fiatal sem él már! Javaslom nagyon erősen, hogy tudatosan szokj le erről, és valami más elfoglaltságot keres helyette! Ha nem hiszed el amit mondtam járj utána.

Üdv.

2013. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második, te meg írjál horror novellákat. :D

Egy pillanatig tényleg elhittem, hogy nem kamuzol.

2013. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3. elég baj azt, hogy nem hiszed el pedig ez megtörtént. Csak sajnálni tudlak.
2013. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is totál bele lendült a szellemesdibe. És aztán olyan szinten bekattant! Végül az anyjával kellett aludnia minden este, felkapcsolt lámpával. A csaj totál belassult, egy mondatot jó ha kinyőgött 1 perc alatt. Egyszerűen nem forogtak a kerekei.

Mesélt olyanokat, hogy a tévé magától ki, be kapcsolt, meg úgy érezte mintha valaki simogatná miközben fekszik az ágyon stb.. (Amúgy ilyet már én is éreztem, miután meghalt a nagyapám, de én ezt másnak tudom be.)

Egy csomószor már suliba se tudott bejönni annyira félt.

Hívniuk kellett ilyen szellemmel foglalkozó "papot". Elmondta bnőmnek, hogy 3 szellem van rajta, de ezek közül csak 1 gonosz, az egyik pedig egy idős ápoló. És hogy az elektromosságból táplálkoznak, és azért vannak ezek a furcsa jelenségek a tv-vel, lámpával stb..

Asszem mindenhova sót kellett rakni, valami teát kellett innia napokig és kapott 1 képet egy Szentről és minden este és reggel hozzá kellett imádkoznia, hogy elűzze a szellemeket..

Ja és állítólag a lány is azért lassult be ennyire, mert a szellemek leszívták az energiaszintjét. És van valami műszer amivel mind ezt mérni lehet.


Én szkeptikus vagyok, de ki tudja.. Az édesanyja végig kitartott mellette, lennie kellett valaminek.


Azt el is felejtettem írni, hogy a bnőm is ilyen szellemidézéssel kezdte.

2013. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!