Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hetes a kisfiam, hétfő óta...

1 hetes a kisfiam, hétfő óta van tejem és igény szerint szoptatok. Az étvágyam nem túl jó, nem igazán esik jól az étel. Inkább csak a folyadékot kívánom, de azt nagyon! Más is tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem ugyan már három hónapos lesz a kisfiam július 1-jén, de igazából most van olyan étvágyam mint régen. Nekem első baba, úgyhogy leginkább az aggódás miatt nem kívántam az ételt eleinte. Viszont én is sokat ittam. De hál' istennek van tejcsim, szépen gyarapodunk. Szóval ne aggódj, majd minden visszarázódik a régi kerékvágásba. Örömteli babázást kívánok.
2009. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Megnyugodtam! :-)

Én is első babás vagyok!

2009. jún. 26. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt étvágyam az elején, és igazán időm sem volt enni. Viszont inni muszáj, hogy legyen tejed. Aztán majd megjön az étvágy is.


gratulálok a picihez!

2009. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van a dolog, valahonnan elő kell állítania a szervezetednek azt a sok plusz folyadékot. Igyál sokat, amennyit kívánsz, egyél húslevest zöldségekkel.
2009. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2009. jún. 27. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokan küzdünk, vagy küzdöttünk hasonló gonddal. Nekem amúgy iszonyú jó étvágyam volt mindig, de az első napokban, hetekben amikor megszületett a kisfiam, én sem kívántam semmit, bár éhes voltam, nem esett jól. Én is csak úgy "erőszakkal" tudtam magamba tömni néhány falatot, a baba és a tej miatt. De ez két hét alatt elmúlt, most három hetes a pici és teljesen jó az étvágyam ismét. :) Csak sajnos időm nincs enni :)
2009. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. jún. 28. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!