Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti milyen ruhákat...

Kismamik, ti milyen ruhákat vesztek a picinek? Nem tudom miért, én idáig csak bodyt és rugit vettem, farmert, kisgatyót hasonlót nem igazán.

Figyelt kérdés
Kellene pl külön pizsama is neki?
2009. aug. 3. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pizsama nem igazán kell, ha nyári baba azért, ha téli meg inkább alvós zsákba tedd a kicsit.

Én sem vettem még farmert meg ilyesmit, az elején még legyen olyan igazi kisbabás, ráér még farmerban lenni. :)

2009. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hálózsákot vettem a manónak, éjszaka tuti abba teszem. Több picúrnál látom az elején, hogy a rugdalózóból kihúzzák a lábukat éjszaka maguk alá, utána meg nem találnak bele vissza, így a hálózsák kényelmesebb nekik. Én is csak bodykat, rugdalózókat, kardigánt és kissapkákat vettem a kislányomnak.
2009. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit vettem:

Body,rugdalózó,kiszokni,sapka,vékony hálózsák,vastag hálózsák,kocsicipő...

én sem vettem még ˝rendes˝ruhát.Szerintem nem is kell még farmert hordaniuk.Szerencsére kaptam olyan egybe részes kisszoknyákat,amik bodival vannak összevarrva.Nekünk egy darabig az lesz a kijárós ruha.Ha hűvösebb van,jó a rugi,kocsizsák.


39 h

2009. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most van egy 4 honapos babàm,tehàt tapasztalatbol irok:

Body kell.

Rugdalozo is.

Hàt pizsamànak én a rugdalozot hasznàlom,de ez ilyen nagyon vékony plüss anyag.

Most nyàron body nincs alatta,öszel azt is adok rà.

Egyébként a rugi a legkényelmesebb,és a legegyszerübb ràadni.

Öszre vehetsz majd plüss anyagbol. is.

Farmert az enyém négy honaposan még mindig nem hord,ugyhogy semmi pànik,viszont pàr kis gatyo,hosszu ujju felsövel elfér.Harisnyàt se haszn£lunk,csak zoknit a hüvösebb napokon.

Sapka azért mindenképp kell egy ujszülöttnek!

2009. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam mar nyolc honapos, de az elejen egyaltalan nem vettem neki kulon nadragot es polot, pulcsit, ket reszes pizsamat. Nekem kenyelmesebbnek tunt a rugi es a body az o szempontjabol is, hiszen az ugy egyben van, elol patentosokat vettem (o mindig haton aludt, hason nem szeretett) es olyat, ami lab kozott is patentos. Ez tutira nem nyomta a pocijat, ahogyan egy szukebb gumis nagdrag nyomna es nem is gyurodott fel, nem kellett huzgalni. Nekem is kenyelmesebb volt, mert elso baba volt, soha nem oltoztettem elotte gyereket es rajottem, hogy egy tartas nelkuli par napos babat apro, gyengenek tuno ujjakkal, hatalmas kutaccsal, ernyedt nyakkal nem konnyu oltoztetni, ugy fogtam mindig, mintha habot fognek, nehogy megnyomjam, vagy bajt csinaljak. De a rugit, bodyt egyszeru volt feladni.

Mas szempont: igy is lett jopar tobb reszes ruhank, mert sok latogato ruhat hozott es ugye aki ajandekot vesz, az altalaban nem a praktikussagra torekszik, hanem szepet, aranyosat, divatosat akar venni, igy kaptunk boven kerteszgatyat, szetteket. Ezeket akkor adtam ra, ha mondjuk ellenorzesre mentunk, vagy ha ismet jott latogatoba az, akitol kaptuk, tehat, amikor nagyon ki akartam oltoztetni.

Pizsamat azert nem vettem, mert a halozsakot jobbnak talaltam. Teli baba, igy o rugit is es halozsakot is kapott ejszakara, mert ujjatlan halozsakot vettem, a szobaban pedig elalvaskor volt 21 fok, hajnalban csak 18. Ez igy nekunk bejott, soha nem volt megfazva, nem is izzadt. Ha jobb ido volt, akkor hosszu ujju bodyt kapott es arra az ujjatlan halozsakot. Most mar meleg van es nagyobb is, igy megkapta az elso pizsamait, vettem neki rovidnacisat poloval es hosszu ujju, hosszu nadragosat, de ha nagyon meleg van, akkor csak body-ban alszik. Telere viszont ismet halozsakot kap.

2009. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!