Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érvényesülhetek úgy is az...

Érvényesülhetek úgy is az életben, hogy nem vagyok mérnök, orvos vagy közgazdász?

Figyelt kérdés

Szeretném elérni, hogy én is megbecsült ember legyek. Mindig érdekeltek a tudományok, folyton ilyen dolgokkal foglalkoztam de kiderült, hogy a gyenge matematikai képességem miatt alkalmatlan vagyok a felsőfokú műszaki tanulmányokhoz. Középszinten nincs semmi ami érdekel és kézügyességem sincs. Innentől kezdve zsákutcába jutottam és nem tudom, hogy mit csináljak. Az ismerőseim nagy része egyetemista és sajnos lenéznek azért, amiért nem vagyok olyan jó, mint amilyen ők. Szerintetek mit kellene kezdenem magammal?


Köszönöm!


2013. júl. 6. 11:25
 1/2 dani900 ***** válasza:
Nagyon sok tudomány van, ahol nem létfontosságú a matek. Amúgy, attól még lehetsz értékes ember, mert nincs diplomád, nagyon sok dologban lehet kiemelkedőt alkotni, csak kitartás és akarás kérdése.
2013. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az orvosira nem kell penge matek.


De amugy meg boven ervenyesulhetsz masban is.

Van par penge ismerosom akik nem ezen a teruleten tevekenykednek...

2013. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!