Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha a veletek randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a veletek randizni vágyó fiú nem orvos, mérnök, főiskolai tanár, közgazdász, jogász, cégvezető vállalkozó, akkor felejtős a dolog a részetekről?

Figyelt kérdés
Sajnos ezt látom. Hogy a 22-23 feletti lányoknál olyan pasik sikeresek, akik nagyvállakozók, orvosok, (tanárok dr előjellel)főiskolán tanítanak, gépész-olaj-villamosmérnökök, orvosok, pénzintézeti tőzsdecápák, mozdonyvezetők (180 nettó körül kapnak) stb. A többire valahogy rá sem néznek az ismerőseim közül, max akkor ha igen jól néznek ki. Valahogy ösztönösen ezeket a típusokat keresik, ezekkel hajlandóak csak összebútorozni.
2013. febr. 24. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul látod és rossz tapasztalataid vannak.

Én egyszerű gépészként is kellek a csajoknak

2013. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak egyiket vagyok, illetve leszek, és nincs túl nagy sikerem a lányoknál. Szerintem nem ettől függ.
2013. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem ezek alapján mérlegelem a férfiakat ...!

:/

2013. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Felteszek egy kérdést!

Felteszem újra a kérdést!

Átfogalmazom, és felteszem újra a kérdést!

Átfogalmazom, és felteszem újra a kérdést!

Átfogalmazom, és felteszem újra a kérdést!

Átfogalmazom, és felteszem újra a kérdést!

Átfogalmazom, és felteszem újra a kérdést!

.........

2013. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudok olyanról is, hogy a barátnők és a család is lebeszélik az adott lányt az adott pasiról, ha nem magasan kalibrált az, nincs biztos, jól jövedelmező munkahelye 25 felett (és ugye manapság nem nagyon adják a jó munkahelyeket hosszabb távra, csak próbaidőre).
2013. febr. 24. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
#2 +1
2013. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most ha felmegyek a Facebookra és megnézem az ismerőseimet, akkor 10 ből 7 gépészmérnökként végzett pasinak van csaja, ellenben diploma nélkülinek, kb 10 ből 3 az arány. Ez jön ki.
2013. febr. 24. 18:51
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

tudod miért?

mert aki elmegy mérnöknek, az kb 3-5 évig nem lát nőt maga körül.

úgyhogy mire lediplomázik, olyannyira felgyülemlik benne a hormon meg a feszültség, hogy az első nem-rokon csajra ráveti magát:D

2013. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

#8 hát nem :DD


(na jó, azért vannak akik igen..)

2013. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Öreg belőled süt a gyűlölet a diplomások irányában.. Kérdem, miért nem lettel TE is az?? Én egy elég szegény családból származok, anyum 22 éves koromban halt meg, miközben egyetemre jártam, de elvégeztem gépészmérnökként.. És woálá még sincs barátnőm 26 évesen.. Ez nem a diplomától függ, hanem az egyéntől, hogy Ő hogyan bánik másokkal, mennyire kedves, figyelmes, rendes ember, stb. Minden nőnek más jön be... Ismerek olyan nőt akinek főiskolai diplomája van (tanár) a barátja pedig esztergályos egy üzemben, mégis jól megvannak.

Félre kellene tenni a gyűlölködést és el kellene kezdeni élni..

2013. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!