Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehetett ez? Félálom?

Mi lehetett ez? Félálom?

Figyelt kérdés

Szóval az történt este, hogy már aludtam (vagy nem is tudom elvégre az ember amikor alszik, nincs tudatában mit csinál) észleltem egy villámlást láttam a csukott szememmel (szemhéjamon keresztül úgy jön át mint a vaku)

És Én nagyon félek az erős dörgéstől, így fel akartam kelni,kinyitni a szemem, de az agyam(?) nem engedte, beszélni akartam vmit, kinyitottam a szám de egy szó se jött ki a torkomon, mintha le lettem volna BÉNULVA, aztán vmi feszülést éreztem a fülemnél, és valami zúgást, mintha következne valami, és felriadtam, akkor már ki tudtam nyitni a szemem, és láttam a szobámat stb. minden rendben volt..... de vhogy ez az egész nagyon ijesztő volt, olyan volt, mintha nem lennék a MAGAM URA....



2013. júl. 8. 11:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy ez már többször is előfordult, de nem rendszeres.
2013. júl. 8. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvásparalízised volt. Előfordulhat, főleg stresszesebb időszakok alatt/után. Nekem is volt, most, hogy vége lett az érettséginek. Hasonlóakat éltem át, mint te. Láttam a villámlást, nem bírtam mozgatni magam, sikítani akartam, de nem jött össze... Aztán megpróbáltam felébredni, azt hittem, hogy sikerült, de még mindig az álmomban voltam. :/ Nem valami kellemes.
2013. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez alvásparalízis volt.

[link]

2013. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Most néztem utána egy kicsit részletesebben ennek az alvásparalízisnek.
2013. júl. 8. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Tenyleg alvasparalizis volt. Ne ijedj meg!:) A nepeseg 50%-nal elofordul.
2013. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!