Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Mi lehetett ez?!...

Segítség! Mi lehetett ez?! SOSOSOSOSSSS.. Tényleg bántani akartak, vagy csak félreértettem?

Figyelt kérdés

Tehát jöttem haza busszal a suliból,(voltak a buszmegállóba emberek) Na és jött 2 férfi, egyik 55 körüli volt, a másik olyan 30. És beálltak mellém buszmegllófedél alá, én meg kijöttem onnan. és a fiatalabbik meg azt csinálta, hogy felém nézet, utána meg a társára, és ezt elismételte 5ször egymás után.

Utána arra a buszra száltak fel mint én, hát mondom oks, legyen ami legyen, én elöl maradtam, ők hátra mentek. Én leszáltam ahol lakok , és ők a buszon maradtak!!!!!!!!!!!!!!

Vajon ez mi lehetett?????????? 12 éves lány vagyok, és én nagyon félek!! a sírógörcs kerülget!!!!!!!!!!!

Kérlek segítesetek!!

Nagyon félek!!!



2012. nov. 12. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Félreértetted! Történt azon kívül valami, hogy 5x rádnézett egy pasas?????


Ne kombinálj!

2012. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom alaposan megnézte a fenekedet.Ha bántani akartak volna,akkor követnek hazáig.
2012. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez semmi! No Para!
2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az edigi válaszokat, ment a zöld kéz!
2012. nov. 12. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell rémeket látnod. Örülj, hogy nem történt semmi, emiatt ne aggódj.Esetleg hívjál egy őrangyalt, vannak sokan, itt lebegnek körülöttünk.
2012. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi. Ne aggódj. Egyszer barátnőm is azt hitte 3 férfira, hogy biztosan őt követik, mert 2-szer is átszállt és ők is mindig ugyan arra a buszra szálltak amire ő, illetve egész úton őt nézték. Aztán másnap is ugyan arra jöttek és azóta is velük megyünk egy buszon mert ott laknak...


Ő is túlkomplikálta a dolgot...Ne aggódj, örülj, hogy nem történt semmi:)

2012. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 k.lau13 ***** válasza:

Ne gondolj bele minden hülyeséget! Emlékszek, mi is 12 évesek voltunk, amikor egyszer hallottuk valahonnan, hogy egy pasi, baromi nagy fekete kocsival iskolás lányokat fotózgat, ésd miost mindenki elképzelése szerint kikövetkezteti, hogy utána mit csinál, én ide nem írom xD Nas, nem, ez nem poén. Mindegy. Akkor, hárman jöttünk haza suliból, és faluban lakunk, van errefelé egy ház, valamikor elkezdték építeni, és aztán félbemaradt, oda jártunk délutánonként akkoriban :) Egyik délután jöttünk el a háztól, amikor megláttuk a szembeszomszéd háza előtt parkoló fekete terepjárót... Nagyon frászba voltunk tőle, először csak azt hittük, hogy a szomszéd ért haza(megjegyzem, azt gondoltuk, hogy illegálisan megyünk be a házba, és féltünk hogy meglátnak - persze kiderült, hogy nem xd - ) .... Aztán eszünkbe jutott, hogy neki nem is ilyen a kocsija. Aztán,a mit hallottunk. Aztán láttuk, hogy egy pasi kiszáll, vagy csak kihajolt az ablakon, nem is tudom már pontosan, és valami olyasmit csinált, amit mi fényképezésnek hittünk... Aztán egész délután olyan úton próbáltunk menni, ahol "el tudunk bújni", mert egy darabig arra jött, amerre mi, azt hittük, követ. bementünk a legközelebbi boltba, ott egy darabig vacakoltunk, aztán hazaindultunk, hárman három irányba lakunk persze xD Én meg baromi messze egyébként attól a környéktől... Iszonyúan féltem, sírtam egész úton hazafelé, aztán valahol félúton felhívtam anyámat, hogy jöjjön értem... Soha annyira még nem féltem szerintem. Két év telt el azóta, valahogy nem félek már ezektől a helyzetektől. Rájöttem, hogy nem igazán mászkálnak errefelé ilyen alakok.


Na, ezt lehet hitelesebben is írhattam volna xD Mindegy. Szóval csak ne dumálj be magadnak semmit! Felejtsd el őket... csak véletlen volt biztos :)

2012. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerős voltál nekik, tetszettél nekik, összekevertek valakivel.
2012. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!