Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, nincs értelme...

Úgy érzem, nincs értelme tovább élnem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mindig is kevés önbizalmam volt, de mára még kevesebb lett, egyre jobban utálom magam.. úgy érzem feladom az álmaimat is, nem bírok tovább küzdeni :'( egy senkinek érzem magam :(

17/L


2013. júl. 10. 08:51
 1/10 Nosco ***** válasza:
Találj minden nap valami vidám dolgot ami felvillanyozza az egész napod. Ha magadba zárkózol azzal csak rontasz a helyzeten. Sétálj járd a természetet találj valamit ami leköti a figyelmedet.
2013. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

ilyen hozzáállással jobb, ha inkább megmurdálod magad...


kinek van szüksége egy 17 éves depressziós lányra? lehúzod a környezeted, leszívod az energiát, és látod, már a gyakori kérdéseken is fertőzöl... undorító, szóval, ha tényleg úgy érzed, hogy 17, azaz TIZENHÉT (nem harminc vagy negyven, az istenért!) évesen a hatalmas volumenű álmaidat feladod, akkor tedd azt! ha kicsit is okosabb lennél, tudnád, hogy nem úgy megy, hogy te gondolsz egyet és az van... KÜZDENI - mond neked ez a szó valamit? dehogyis! szánalmas lélek vagy! utálhatod is magad!

2013. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
'kedves' utolsó válaszoló, fogalmad sincs mennyi gondom van, főleg most hogy kiderült, lehet meg kell műteni a gerincemet akkora gerincferdülésem van...így ki akar élni..és nem ez az egy bajom van szóval egyáltalán nincs igazad.
2013. júl. 10. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nick Vujicic neve mond neked valamit? Ha nem írd be a YouTube keresőjébe a nevét és nézz meg pár videót. Tudod ő végtagok nélkül született. De még is sok ép egészséges embernél sokkal boldogabb és teljesebb életet él. Miért? Mert egyszer úgy döntött nem nyugszik bele abba, hogy neki semmi nem sikerülhet. Mára van egy csodálatos felesége és egy gyermeke. Neki nincsenek karjai és lábai és mégis boldog. Te meg itt sajnáltatod magad a gerincferdüléseddel. Vannak erre tornák amik javíthatnak a helyzeten. Nekem is volt, de én erőt és energiát nem kímélve minden nap órákon keresztül tornáztam és meg is lett az eredménye. Tudod csak a gyenge emberek adják fel a harcot. Mert belenyugszanak, hogy nekik ez jutott. De ez nem így van. Ha én most elhatározom, hogy a világ legsikeresebb testépítője leszek, vagy 6 nyelven megtanulok anyanyelvi szinten beszélni hiszem, hogy megfelelő energia befektetéssel, eltökéltséggel és makacssággal de véghez tudom vinni ezeket. Nem egyik napról a másikra de képes lennék rá. Mert hiszek magamban. A saját sorsod kovácsa vagy. Kezedben a lehetőség, hogy kezdjél valamit az életeddel és úgy látom te már majdnem beledobtad a Dunába ezt a lehetőséget. Ne várj arra, hogy majd más megoldja helyetted a problémáid. Ez a való élet... 16/F
2013. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress barátokat(barátnőket),akik segítenének megerősíteni a lelkedet,tanácsot adnak,és számíthatsz rájuk a bajban.
2013. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja,és nézd meg a "Most jó" című filmet.Különösen ajánlott neked!Nem tudom belinkelni ide,de keress rá a google-n,és meg tudod nézni online.Így keress rá:"Most jó online"
2013. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenki egészséges.


Én egy lelki hulladék szoktam lenni,de mégis próbálom lökdösni tovább magam.


Keress szép dolgokat is,csak a jó dolgok tudnak megmenteni téged.


A rossz dolgok keresése és előnybe állítása tovább fog rontani az életminőségeden.

2013. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17 éves lány!

Úgy látom, néhány ,,büdösbogár" elhitette veled, hogy csak az a jó, amit ők művelnek. Megtévesztettek téged a látszattal, hogy ők a cool gyerekek, miközben csak egy rakat konformista , akiket tökéletesen tud manipulálni az a pár ,,naaaagyon művelt és értelmes eukarióta", akinek az a dolga, hogy egy agy nélküli partyzombit faragjon belőled.

Tudod, ilyen mélyponton az emberek nagy része időnként átesik. Gondolj csak bele, ilyenkor van értelme élni! Még most nem találod a helyed, ez minden pubinál így van. Ki könnyebben, ki nehezebben vészeli át. Te még 17 évesen bőven pubi vagy. Sok mindent át kell még élned, meg kell tapasztalnod. Kudarcok mindig lesznek, abból lehet a legtöbbet tanulni. Valami kínai muki, talán Kung-fu Ce azt találta mondani; ,,Minden fenékberúgással egy lépéssel előbbre vagy." Ha nem vagy elégedett az életeddel, változtatni kell. Keress magadnak egy ideált, és valósítsd meg önmagad! Mit veszíthetsz? Pénzt? Energiát? De nyerhetsz vele egy boldogabb életet. Vannak álmaid, céljaid, csak arra várnak, hogy megvalósítsd!

Nézd, itt egy kép.

[link]


Nyomtasd ki, és ragaszd ki az ágyad fölé, a fürdőszobába, a hűtőre, a monitorra, hogy lásd minél többet!

,,Freedom is just another word for nothing left to lose."

Csak keményen kislány, keményen!

2013. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Istenem az ilyenek miért nem a világ másik felére születnek? Ahol nincs mit enni, ahol majd' mindenki aidses, ahol kilométerekre sincs víz. Ott aztán nyavalyogthatna kedvére.
2013. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

először is a 2 meg a 9 válaszolókkal ne törődj. Elkényeztetettek csak akiknek minden földi jó megadatott az életükbe.


A válaszom pedig az, hogy találd meg magadban azt az értéket, amiben jó vagy, egy tudományág, sport, művészet, zene, stb... és arra összpontosíts MINDEN ERŐDDEL ne hagyd hogy ez a világ tönkretegyen. Hajrá!

2013. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!