Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha veszek egy kiskutyát,...

Ha veszek egy kiskutyát, kevésbé leszek magányos?

Figyelt kérdés

Annyira egyedül érzem magam így hogy nincs pasim. Nem vagyok népszerű a fiúk körében,úgyhogy nem is lesz. Már most rossz,nem tudom mi lesz később :( Szóval gondoltam veszek egy kiskutyát,hátha nem leszek ennyire magányos. Akinek ez bevált,légyszi írjon már

Nem szeretnék ezen az oldalon ismerkedni,szóval nem kérek ezzel kapcsolatban privát üzenetet!

Köszi mindenkinek,aki segít!!



2013. júl. 12. 22:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
És majd a kutyád fogd megd*gni ? (nem flegmázásból kérdezem, bár hallottam, olvastam sok olyant hogy a kutyájuk toszta)
2013. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%
Lehet nem vígasztal, de engem meg fiúként csúfolnak a lányok folyton. Simán a pofámba vágják a csajok, hogy fúj, de ronda vagyok meg hozzájuk se merjek érni, mert elhányják magukat. Nekem is nagyon rosszul esik. Közben megtudtam, hogy az arcszerkezetemmel van bajuk egyébként. Én meg is dugtam a kutyának a kertben, csodálatos volt, kár, hogy már nem él. Szerintem te is dugjál kutyával.
2013. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerelem,szex?????????

ugye nem akarod megdugni azt a szegény kutyát?

2013. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Inkabb fiut szerezz magadnak! Itt miert n em lehetne szerinted?
2013. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem akarok szexelni egy kutyával. Csak gondoltam nem érzem majd magam olyan magányosnak,ha lesz egy kutya,aki mindig velem van,akivel foglalkozhatok és addig sem gondolok arra,hogy nincs pasim.
2013. júl. 12. 23:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Abba viszont gondolj bele,hogy a kutya nem egy eldobható játékmaci.

Minden nap enni és inni adni neki,sétálni vinni,foglalkozni vele,oltani,ápolni,takarítani..

Ès ezt 10-15 évig még.

Sokkal nagyobb felelősség,mint a legtöbben gondolják..

2013. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél állatkínzó! Mert lehet csak ideig-óráig tart ez nálad, aztán a kiskutya inná meg a levét....
2013. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én foglalkoznék vele amennyit csak kell! Pont ez hiányzik az életemből. Nincs kiről gondoskodnom,vele meg egész nap foglalkozhatnék
2013. júl. 12. 23:21
 9/11 anonim válasza:

Szerintem nem lennél magányos!!! Jó döntés lenne kutyát v. cicust venni bár szerintem a cicus jobb lenne de mindegy!!

A lényeg szerintem nem lennél magányos ha vennél egy kutyát

2013. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet egy kis állat:)De ne legyél ennyire negatív magaddal.Frissítsd fel magad!Új hajszín és frizura keress egy igazán hozzád illőt,nőies ruhák stb leveszel mindenkit a lábáról!
2013. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!