Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha olyanokat írtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha olyanokat írtok, hogy "a ronda magányos debreceni srác", akkor azzal nem az igazoljátok, hogy igenis a külső a lényeg a csajozásban?

Figyelt kérdés
Mert szerintem igen. Bár tényleg szánalmas, ha egy srác siránkozik folyton, de mondjuk én megtudom érteni, felnőtt férfiként. Tényleg nem könnyű a csajoknak megfelelni manapság, elég magasak az igényeik,a csajok meg szinte csak a jó testüket, arcukat tudják adni. No meg egy ilyen szöveggel elismerte a kedves hölgy, hogy a külső van mindenek előtt, szóval a srác talán tényleg nem is tehet róla, hogy a kutya sem néz rá. Nekem is mákom volt, hogy végre találtam egy angyali teremtést, aki helyesnek tart, előtte sok lány mondta, hogy olyan ronda vagyok, hogy nekem sosem lesz barátnőm.

2013. jún. 30. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés most a dicsekvésre ment ki? :)

Nem gáz,csak kérdem.

2013. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 The Other ***** válasza:
Azért tették idézőjelbe, mert a srác minden kérdésében így tünteti fel magát, vagyis így lehet rá hivatkozni...
2013. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl nincsennek nagy elvárásaim, ha megfog egy srácc akkor egyszerüen csak a belsőt nézem. Volt már pl olyan barátom akit igy visszagondolva most épp full rondának,és undoritónak tartok, a jelenlegit pedig imádom, pedig nem olyan mint a többi fiatal srác( nincs belebolondulva a márkákba,nem a divatot követi), és tetszik ez az egyediség, saját stilusa van. Még azt is imádom ha melegitőbe rohangál, pedig volt egy időszakom amikor nagyon a külsőt néztem, hogy izmos legyen stb.. erre jött ő, 190cm-het 65 kg,és mégis oda vagyok érte. :) Inkább a divatolás, meg stb az amiért a külsőt nézzük, de ez mindenkiben csak addig tart amig meg nem ismer egy olyan valakit aki belsőleg passzol hozzá, olyankor a külsőt is tökéletesnek tartja.:)
2013. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A srác valószínűleg nem rendelkezett semmi olyan más tulajdonsággal, ami alapján említhető lett volna (pl. a srác, aki szeret gitározni v okos, v humoros)

Szerintem ez tényleg csak rinyálás. A fő dolog ami a környezetemben lévő lányokat megfogja egy srácban, az a kisugárzás. Persze nem vagyok álszent, elismerem, hogy sok lány (főleg ha csapatot alkotnak) egyes fiúkat rondának bélyegeznek, csúfolnak, és leszólják egymás pasijait, ezért a párkeresésben a barátnők véleménye lesz a döntő. De azért jobb esetben ezt egy idő után kinőjük.

Az meg megint más kérdés, hogy a ronda srácok bomba nőt akarnak, és ha nem kapják meg, itt sírnak, hogy hogy lehetnek a mai lányok ilyen bunkók.

Persze, hogy fontos a külső. Aki nagyjából reális önképpel rendelkezik tudja magáról, hogy kinél lehet esélye, és kinél nem. Ez csökkenti a frusztrációt, önbizalmat ad.

Mi, lányok az olyan fiúkat kedveljük, akik életvidámak, figyelmesek, nem csak a tömegnővelő szerekről beszélnek, éretten is tudnak gondolkodni, és adnak magukra.

2013. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az meg megint más kérdés, hogy a ronda srácok bomba nőt akarnak,"


Ez egyáltalán nem így van, pl én soha nem próbálkoztam bomba nőknél! De akik hasonló srácok, mint én, azok is írják, hogy nem bombanőt akarnak!

2013. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Negyedik nagyon jókat, bölcset írt.

Amúgy meg kérdező ezt felnőtt férfiként írod? Ez gáz. Ha még kamasz lennél megérteném, de mikor nősz már ki ebből?

A leírásod alapján tele vagy előítéletekkel mindkét nemmel kapcsolatban.

Kisebbségi komplexusod van, ennyi a te bajod. Tudod hány nőfaló van aki kimondottan csúnya, de a nők imádják?

Ezt a felszínes gondolkodást nődd már ki. És ha meg van egy angyali teremtés melletted akkor minek érdekel az hogy más nő mit gondol? Ha tiszteled akkor legalább ne rondíts bele az ő életébe az ilyen gondolkodással és más nők helyett inkább vele foglalkozz.

A külső számít. Amerikában a babaarcú nőket és kisfiús pasikat kedvelik de a világ másik fele meg inkább a férfias emberekre bukik. Míg egy másik része a karakteres embereket szereti. Nekem pl tetszik a nagy orr vagy rendezetlen fogazat. Minél rosszabb, annál jobb, mert karakteres. Csak a te gondolkodásoddal van baj és nem pedig a nőkkel meg a pasikkal.

Azon gondolkozz el hogy miért is érdekel pár liba véleménye akinek nem jössz be? Miért nem abba fekteted az energiád hogy olyan emberek legyenek körülötted akik szeretik a kisugárzásod? Bár ezek alapján az a kisugárzás nem lehet valami pozitív, mivel egy felszínes kamasz szintjén vagy. Nézd meg pl Kásler Árpádot. Nem az a kimondott szépség, mégis bombasztikus esze van és több ezren szeretik.

2013. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!