Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fiatal, kedves, megértő, segítőkész, csinos lány vagyok és vannak barátaim, a családtagjaimmal is jóban vagyok. De valamiért egyedül vagyok. A barátaim csak "haverok", akikkel elhülyéskedek, de semmi erős kötelék nincs, és nem tudok velük beszélni problémákról, másokról, magamról. Vannak olyan barátaim is akik beszélnek ezekről, de az róluk szól - én hallgatom. Ők viszont olyanok, hogy nekem elmondják, diszkrét vagyok, viszont az én dolgaim nem érdeklik őket. Akikkel régen meg tudtam mindent beszélni azoktól eltávolodtam, mert csalódtam bennük és totál elvesztették az efajta bizalmamat és lementek a haver szintre... A családommal nem beszélek ilyenekről, mert amióta megszülettem, sosem volt ilyen kommunikáció köztünk, ezért elég nehezen tudnék bármelyik rokonommal is beszélni ilyesmikről...


Jól érzem magam mindig, sokat nevetek, kedves vagyok és megértő meg minden, de mégse "kellek" senkinek. Igazából még el is vagyok, feltalálom magam, vannak álmaim, céljaim, sokat tanulok hogy a jövőm jól sikeredjen.. csak nyomaszt a tudat hogy nincs senki akivel megoszthatnám a félelmeimet :/


2013. jún. 4. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Veled vagyunk. A gyakori kérdésen a testvérek összetartanak, peace.
2013. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem megoszthatod :)
2013. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na mesélj!


Üdv: Kicsi Bácsi

2013. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy így noname-be furán hangzik, de ha gondolod nyugodtan dobj egy üzit a bajaidról és szivesen beszélgetek, elvégre ki kell adnod:)
2013. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pacsi!

F

2013. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Verd ki!:D
2013. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írj rám és mond el mi bánt;)
2013. jún. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tartsál vadász görényt.
2013. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!