Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy érzelmileg elhatárolódó...

Egy érzelmileg elhatárolódó (úgy is mondhatnánk, kissé rideg) embernek hogy lehet észrevétlenül a közelébe férkőzni?

Figyelt kérdés

Azért észrevétlenül, mert különben felhúzza a nyúlcipőt. Csak egyszer csak vegye észre, hogy szeret. Hogy csináljam, hogy viselkedjek?

Nem véletlenül NEM szerelem kategóriába írtam, nem arról van szó. :-) És persze nem nulláról indulva, van már némi erős szimpatizálás.

19/L


2009. okt. 19. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz Dr. Houset, én is ilyen vagyok ahogy leírtad, most épp unatkozom azért írok ide, amúgy én úgyis észrevenném, nem tudom, hogy az illető mennyire venné észre.
2009. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ülj mellé
2009. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel te is a stílusát, majd finoman kezdd el manipulálni. bárkit lehet, csak ügyesen kell csinálni. a lényeg, hogy megfogja valami benned. pl ha tuskó és oltogatós, akkor ne sértődj meg, ha leolt, hanem röhögj rajta és oltsd vissza. semmiképpen ne érzelgősködj, finomkodj, mert az ilyen típusú embernél az nem nyerő. de arra figyelj, hogy alpári vagy bunkó semmiképp ne legyél.
2009. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Hátulról rárontasz, és bokán rúgod, ez mindenkinél bejön. Vagy bekötöd a szemét, akkor lehet elölről is bokánrúgni.
2009. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!