Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha apám lenne az apám és...

Guppi69 kérdése:

Ha apám lenne az apám és anyám mondjuk egy 3. ik személy akkor is én születtem volna meg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem se, hiszen másik petesejtet termékenyít meg.
2013. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, 50% DNS-t kapsz egy szülőtől, ebből kifolyólag 50%-ban egyeznél meg a jelenlegi önmagaddal (ha a neveltetési eltéréseket nem számítjuk).
2013. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A genetikailag determinált jellemzőid, képességeid, készségeid természetesen mások lennének. Illetve mivel egy másik anya nevelt volna fel, különböző környezeti hatások értek volna. Minden másképpen történt volna, más események, más emlékek, más személyiség. Egy teljesen másik ember lennél.
2013. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Te születés szempontjából apádtól és anyádtól függsz, ezért ha apád konstans maradna és a jelenlegi anyád egy 3. személy lenne, akkor ő nem lenne tulajdonképpen az anyád és te sem lennél az ő gyereke, hanem egy másik nőé és az apádé, ezért te sem lennél az, aki most vagy.

2013. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!