Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan hozhatnám helyre ezt a...

Hogyan hozhatnám helyre ezt a hibámat?

Figyelt kérdés
Párszor már történt velem olyan,hogy ellenem fordultak (pl. oszt.társak), nem mondták ki, de láttam rajtuk h nem kedvelnek és rájöttem h mindez azért van, mert sértődékeny vagyok és van, hogy hamarabb felveszem azt amit nem kéne, és utána bunkóskodok meg ilyenek és ezért fordulnak el tőlem... de ezt mindig megbánom,de olyankor késő. És most ott tartok h ismerkedek pár új emberrel és megint kezdem észrevenni, hogy távolodnak el tőlem, én is tehetek róla mert magamban leírtam őket, mikor piszkáltak, de már nem akarom elkövetni ugyanazt a hibát... tud valaki erre tanácsot? min kéne javítanom és hogyan?

2013. júl. 20. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak. Elég nehéz megállni néha dühkitörések nélkül.

Számolj el magadban háromig. Komolyan, ez nem vicc. Segít. Nagy levegő, lassan kifújod, műmosoly. Bele fogsz jönni :)

2013. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az sem megoldás, ha elfojtom a dühöt...
2013. júl. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!