Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hozhatnám vissza a bal...

Hogy hozhatnám vissza a bal oldali chetemet a facebook-on? Fontos!

Figyelt kérdés
Idegesít, de nagyon, és nem tudom, hogy lehetne visszaállítani? Be vagyok jelentkezve, nem tiltottam ki, és semmit nem állítottam rajta! Kérem aki tud segítsen már nekem! Már nagyon idegesít! Csináltam egy újat, de sokan azt hiszik, hogy áll oldal, vagy nem tudom, de kb háromnegyede jelölt vissza! Így meg túl sok értelme talán nincsen az újnak! ?? Vagy mégis?

#facebookchet
2012. nov. 30. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Őő lehet tévedek, de az nem csak akkor jelenik meg bal oldalon, ha a jobb oldalon lévőt, ahol írni is tudsz az "oldalsáv elrejtésével" elrejted?

Vagy nem értem mire gondolsz...

2012. nov. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a jobb oldali sávot elrejtem, akkor a bal oldalonn meg kellene jelennie a kis képeknek, hogy ki van fent. Én hiába rejtem el a jobb oldalt, nem jelenik meg bal oldalt. Jobb oldali sávban tudok ugyan chetelni, de nem átlátható számomra, mármint annyira amennyire bal oldalt. Ott egy helyen látom, a listán, meg végig kell néznem, és van, hogy későn veszem észre, hogy valaki fen van. Vagy akarok vele beszélni, és lemegy mire észreveszem, vagy éppen el akarom kerülni, hogy rám írjon, de már késő. A bal oldalival ez számomra jobban kezelhető.
2012. nov. 30. 10:08
 3/5 A kérdező kommentje:
ui: Egyáltalán nincsen bal oldalon chetem! :(
2012. nov. 30. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok segíteni, nézegettem súgóközpontjában, de nem nagyon találtam hasznos tanácsot. Mi után vetted észre hogy ez történt a chat ablakoddal? Mármint egyszer még ott volt, a következő alkalomkor meg már nem, de közbe mi történt? Mármint nem telepítettél valamit mondjuk a böngésződre valami kiegészítőt vagy ilyesmit, ami valami kavart okozhatott esetleg?
2012. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál! :)


Nem emlékszem, hogy abban az időben bármit is letöltöttem volna! Kijeletkeztem, legközelebb amikor beléptem már eltűnt, és csak a jobb sáv volt meg. Vártam vele, mert ez Augusztus környékén történt, és azóta sem jött vissza. Viszont csak az enyém ilyen, másé nem, de az enyém más gépen is hiányos.


Viszont a kis képek felett van egy csík, amire írni lehet, hogy "ismerősök a cheten". Az sem látszik nálam.

2012. dec. 1. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!