Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek önsanyargató,...

Mit tegyek önsanyargató, szánalmas, önkorbácsoló mivoltommal ami jópár kapcsolatomat tönkre tett saját kudarcaim miatt? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Rendszeres önvizsgálatot csinálok magamon hogy hol a hiba a gépezetben,ha kudarc ér hetekig sajnáltatom és sanyargatom magam szánalmas módon,ami miatt persze hogy nem tud rám férfiként tekínteni aki éppen velem van.Éppen ez az hogy senkit nem hibáztatok ezért hanem saját magamat,ami a lgrosszabb ami létezhet.Sok dolgot el...basztam az életemben ez is tény.
2013. júl. 20. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

akaraterö és küzdés. pozitiv dolgok észrevétele. (ami mindig van bármilyen picike is) és elsösorban önmagad szeretete.

és felejtsd el a dumát h de én egy szar alak vagyok de nekem nem megy de de de. nincs de.ezek kifogások.

2013. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Állj a sarkadra,húzd ki magad és mond ezt:"ezután igazi férfi leszek és megváltozok"!

Ennyi kell..egy kis elhatározás!Se több,se kevesebb.És majd jönnek a változások,ha igazán teszel érte és nem csak gondolkodsz rajta!


Sok szerencsét!

2013. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azért van az emberen elől az arca, hogy arra tekintsen...Előre nézz, napról-napra kis lépésekben korrigálj, és ha így is rontasz, ne lelkizz annyit. Nem szabad az életet ennyire komolyan venni. Bocsáss meg magadnak és tanulj a hibáidból, de kis időt szánj ezek átgondolására és lépj tovább egy másik 24 órába, ad meg magadnak az esélyt, hogy másnap jobban fogod csinálni.
2013. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem igyekszem,de az hozzá tartozik hogy olyan anyám volt aki egyfolytába a negatív kritikáival illetett és a rossz tuajdonságaimmal ami szinte belém ívodott,folyamatosan dolgozom azon hogy legyen önbizalmam de iszonyat nehéz a dolog.Gondoljatok évekig azt hallgatjátok mekkora sz...r alak vagy még akkor is pl ha mosatlanul ott hagytad a kávés bögrét vagy egy kis kanalat .Ez csak egy pl a sok közül.Egyfolytában elhordott minden féle sz...r alaknak bármit is tettem.De tényleg legyen az bármi a legaprobb dologotól elkezdve minden amit eltudtok képzelni.
2013. júl. 20. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
igen ez eléggé tönkre tudja tenni az embert. ha egyedül nem megy és van pénzed keress fel egy kineziologust aki oldja ezeket. szerencsére nekem csak apám csinálta ezt,de sose érdekelt.lassu folyamat lesz de egydül is megy ha tényleg kitartasz amellett hogy változni akarsz. és tényleg ne gondolkodj. az összes pasi ezt csinálja, nem kell. csak csináld. kezd azzal hogy felkelsz reggel belenézel a tükörbe magadra mosolyogsz és közlöd hogy fasza csávo vagy.az utcán is mosolyogj mert süt a nap csipognak a madarak, kellemes a szellő szép az idő. én is igy kezdtem ma már tök határozott és magabiztos vagyok.
2013. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dani900 ***** válasza:

Neki is az anyjával voltak gondjai, hasonlóak, mint neked, és neki sikerült kijönni, úgyhogy lehet, hogy tanulhatsz belőle:

http://www.youtube.com/watch?v=BWVOoidqwVI

2013. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nlp válasza:
Ne azt keresd, hogy hogyan rontottad el és főleg ne azt, hogy miért, hanem helyette keresd, hogy hogyan csinálhatnád másképp. Jobban.
2014. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!