Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ez ellen? Nem...

Mit tegyek ez ellen? Nem ismerem saját magam?

Figyelt kérdés
Szerencsétlennek érzem magam, nem tudom mi szeretnék lenni, mivel szeretnék foglalkozni, milyen karriert építsek magamnak. Egyszerűen minden érdekel és még sem... 19 éves vagyok és eléggé nagy probléma szerintem, hogy még mindig ezzel gonddal "kűzködök".Tehát főként pályaválasztási szinten vagyok bajban. Érdekel a kémia, de ipari mennyiségben mégis húzodzkodom tőle. Érdekel az orvoslás, de annak is csak az esztétikai ágazata. Érdekel a marketing mégsem vagyok nagy képviselője a médiának. És úgy érzem a legnagyobb kontraszt az között van, hogy érdekel a homeopátia, természet, mégis ha le kellene mondanom a kémiáról, akkor a szívem szakadna meg. Hogyan tudnám útra tereleni önmagam? Esetleg létezhet olyan, hogy pl. vegyi anyagokról szól a karrierem (itt a vegyészetre/vegyészmérnökire gondolok), azonban ha egészségről van szó a természetet részesítem előnyben?
2013. jún. 13. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél gyógynövénytermesztő / feldolgozó vagy gyógytermékekkel foglalkozó területi képviselő.
2013. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ehhez hol kellene képeznem magam?
2013. jún. 13. 09:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon tetszik, gondolkodtam is ezen, csak nem találtam választ a kérdésemre, hogy milyen szakmával tudnám ezt csinálni? Gyógyszerészetivel nem igazán, ott általában csak a gyógyszerkészítésre hangolódik az egész. Kertészmérnökivel állítólag csekély az esély minderre. Vegyészmérnöki elvégzése után esetleg találhatók ilyen körben állást?
2013. jún. 13. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!