Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kommunikációt lehet fejleszt...

A kommunikációt lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Élőben nem tudok könnyedén elbeszélgetni az emberekkel, gyakran félrenézek, mintha zavarban lennék.

Valami könyvet tudnátok ajánlani a témában? Vagy akármit, ami az eszetekbe jut, és segíthet ezen.


2013. júl. 22. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

könyv? beszélgess sokat:D

és ezt nem úgy érteni, hogy lefitymálom a könyveket, szeretek olvasni, csak pont az emberi kapcsolatoknál hasznosabb, ha inkább minél többet fejleszted:)

2013. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szevasz ;)

Régen én is ilyen voltam, de nálam rosszabb volt, kb mindig az volt hogy vagy végig a másik beszélt én meg mondtamhogy "jaaa, aha" vagy pedig kínos csend volt.

Magabiztosság kell, meg hogy jól érezd magad, de van amikor a személlyel egyszerűen nincs meg a közös hang! Végig nézz a szemébe, ez kellemes és jó egy beszélgetésnél! Érhetően beszélj, és ha tudsz hangsúlyosan! Nézd meg hogy a színészek hogy beszélnek a filmekben és próbáld utánozni őket :)) Az is fontos hogy legyen miről beszélni, ezt neked kell kitalálnod az adott pillanatban, vagy akár előtte, de a lényeg hogy ha sokat dumálsz akkor belejössz és mindenkivel tudsz egy jót dumálni, akár ha rövid is.

2013. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!