Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zárkozott vagyok a barátnőimme...

Zárkozott vagyok a barátnőimmel jól kijövök olyankor megnyilok, de ha a családnak a baráti körében vagyunk nagyon zárkozott vagyon szeretnék megnyilni de nem tudom, hogy hogy ismerkedjek vagy hogy nyiljak meg? 13/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

èn ugyan ez vagyok csak fiuba :-)

22f

2013. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ez van.. Nem túl kellemes helyzet. Próbálj meg velük minél több időt tölteni, fokozatosan jobb lesz, meglátod:)
2013. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. Vannak emberek ismerőső, ismeretlenek, hogy órákig tudnék velük beszélni. Másik ember előtt egyszerűen lefagyok, nem tudok beszélni velük valamiért.

A családdal történik ugyanez, az már nem jó.

Amit tudok tanácsolni, hogy add önmagadat, enged meg a hibákat is. Vagy csak teljesen mások vagytok, nincs közös téma, így is nehéz velük beszéni.

Durván hangzik, de ne akarj mindenáron beilleszkedni. Nekik is kell nyiteni, ha nem teszik akkor akármit tehetsz.

Mosolyogj, amelyik témához tudsz szólj hozzá és ennyi.

Kettőn áll a vásár! :)

2013. júl. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!