Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék újra kedves,...

Hogyan lehetnék újra kedves, szerényebb ember?

Figyelt kérdés
15 éves koromban kezdődött egy mélyebb depresszióm, kissebb-nagyobb kilengsekkel.eltelt 2-3 év amire rájöttemm, hogy hogyan lábalhatnék ki belőle(soha nem mentem orvoshoz).Mostmár egyideje abban a fázisban vagyok, hogy őszinteségi-kényszerem van. Segíteni akarok az embereken, higy ne essenek mély illúzióba, hogy ne fájjon annyira később,amikor felébrednek. De gyakran már nemtudom magam visszafogni, csak kritizálok és kritizálok mint egy szadista hárpia. És sok embert megbántok akiket szeretek. Én újra a régi szeretnék lenni, de nehéz visszafognom a gondolataimat.. 19/L
2013. júl. 23. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Találkozzunk.


Segítek újra kedves, szerény és visszahúzódó lenni. Egy életre megváltoztatlak, abban biztos lehetsz.

2013. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te egyáltalán nem akarsz az lenni. Magányosnak érezheted magad, de amikor aranyos, kedves, szerény voltál, akkor törődtek veled, jobban kedveltek mint most, gondolom. Gyűrd magad alá a magányt, hülyeségeket beszélsz.


Vagy nyerd meg az 5 ös lottót, az talán segíthet.

2013. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hazudj! Mert még egy idei biztos, hogy nem fogod komolyan gondolni.

Műkedveskedésre mindenki képes. De szép ma a sminked, hajad, ruhád, milyen szép ez a szín rajtad. blabla. Úgy sem fogod ezt gondolni, de ha sokáig csinálod, beleszoksz és meglátod az emberekben a szépet.

Sőt ha nem vagy hajlandó hazudni, akkor nem kell szépet és kedveset mondanod ahhoz, hogy az emberek újra kedveljenek. Elég ha nem szólalsz meg! Magadban tartod a gáncsoskodásod.

Nekem is "vannak" ilyen barátaim, mint te. Sokáig türtőztettem magam, felülemelkedtem, rájuk hagytam a bunkózásukat. Mert tudom, hogy a saját nyomorukat próbálják evvel túlszárnyalni. De aztán kinyílt a szemem, megjött a nyár, nekem nincs szükségem ilyen gáncsoskodó emberekre. Szóval annyit tudtam mondani, hogy "kocc". Csak ilyen szép nőies stílusban, mert ennyi rossz után többet nem nagyon érdemelnek.

Szóval egy idő után sutba dobtam a gondolatot, hogy én már felnőttem, és tudom kezelni a problémát. Mert tudtam, sőt tudom, hogy valójában milyen emberek (szerettem őket), de van az az adag sz/r amit már nem tud lenyelni az ember. Így a gyerekesség mellett döntöttem, és ugyan olyan flegma mód koppintottam le mindet, mint ahogy velem bántak.

20/L

2013. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!