Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok rossz után jo dolgok...

Sok rossz után jo dolgok jönnek vagy még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék ha szakitanak veled barátok otthagynak nem valami jo a teljesítményed az iskolában ezek után csak rosszabb lesz vagy jobb?!
2009. okt. 22. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akárhányszor éreztem ennél leljebb már nincs semmi,élet sem(meg akartam halni).Utána mintha nem akarná vmi hogy tovább szenvedjek,akaratomon kívül javul a kedvem,már látom a lehetőségeket.
2009. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mint ahogy minden számnak, a legkisebbnek is van fele, a rossz dolgoknál is vannak rosszabbak, és azoknál is még rosszabbak.

Amikor azt hiszed ez az alja, tátongó mélység lehet még alattad, viszont csak rajtad múlik lenézel, vagy előre. Gondolj arra, hogy amikor mész az utcán hová tekintesz? Előre, mert ha máshová néznél koppannál előbb-utóbb. De ez fordítva is igaz, amerre nézel arra haladsz. Ha a jó dolgokra koncentrálsz, akkor azok erősödnek és nem a rosszak. Szakított a barátod, barátnőd? Nem baj, ez biztos azért van, hogy ne neked kelljen :) Illetve azért mert hamarosan majd jön egy jobb. Kitartás!

2009. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad meghátrálni. Emelt fővel tovább kell lépni! Csak így lehet átvészelni.

Próbálj meg pozitívan gondolkodni és a rosszban ne a rosszat lásd, hanem, hogy egy új ajtót nyitottál ki, amely új lehetőségeket tartogat a számodra.

Egy kis odafigyelés, tanulás és máris egy gonddal kevesebb.

A pasikkal meg ne is törödj, nem éri meg miattuk szenvedni. Biztosan találsz nála jobbat!


"Van akinek a lehetőség probléma és van akinek a probléma lehetőség."

2009. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jav: pasikkal/csajokkal


12:41

2009. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek csak az a baj hogy az illetőt nemtudom elengedni... ő volt az a pasi aki azt gondoltom hogy tökéletesen illik hozzám... nagyon sok csunya dolgot mondott rolam ezért nemértik hogy miért szeretem még mindig és reménykedek mert olyanaokat hallok hogy "ugyis belém fog szeretni talán majd egyszer" meg ilyenek mond a haveroknak...:S:S
2009. okt. 22. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszer hoop másszor kopp -régi mondás, de igaz!
2009. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig csak szarabb jön
2009. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!