Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mégis miért ilyen az ember?

Mégis miért ilyen az ember?

Figyelt kérdés

Vannak akik a kicsit szerencsétlenebbeket gúnyolják, szórakoznak velük, hülyére veszik őket...

Mi a jó abban nekik hogy egy másik embert bántanak?...


2009. okt. 22. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert bunkók
2009. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszik, hogy ők tökéletesek, és mivel ilyen "úrian" érzik magukat, ez boldogítja őket. így nem vesznek tudomást a saját hibáikról, hanem arra vetítik ki legtöbbször akiket gúnyolnak. (tapasztalatból beszélek)

16/L

2009. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen nekem is örömet tudott okozni, ha vkit gúnyolhattam. Gőzöm sincs miért!!!

A lényeg az, hogy megjött az eszem és ma már nem így van. Szerintem az emberek többségének olyan jó dolga van, hogy nem nőnek fel soha( úgy értem , hogy aki mindent megkap, semmiért sem kell megdolgozniuk, így nem is tanulnak meg ÉLNI és ebből kifolyólag nem is érzik át egymás helyzetét)

2009. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Na és mi van amikor olyanokat gúnyolnak akik nem szerencsétlenek és nem is ismerik őket, csak a látszat alapján kicsit mások (nem nagy dologra gondolok, csak pl eltér a vélemáényük az általánostól. Mittudomén nem piálnak a többség meg imád..) És ráadásul kitalálnak valami olyan indokot amiről ordít hogy nem igaz, és azt hogy valójában mi a bajuk, nem mondják meg... Hát ilyenek az emberek... Hülyék... -.-" Biztos valójában nincs önbizalmuk.
2009. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!