Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Ezer" ember vesz körül mégis...

"Ezer" ember vesz körül mégis magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy értem más érzi magát magányosnak, annak ellenére hogy népes család, barátok stb. de mégis úgy érzem néha mintha tök egyedül lennék..
2011. szept. 12. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívja egy ismerősöm társas magánynak. Van társaság, csak nincs olyan akivel el tudnál beszélgetni olyasmiről ami érdekel/foglalkoztat, ehhez járul esetleg ha nincs az embernek párkapcsolata, az még rá tud tenni egy lapáttal.
2011. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is egy ilyen "társas magányba" vagyok csak nekem van 1 nagyon jó barátom ,a többivel tényleg csak hülyülni lehet. minden este olyan semminek érzem magam ha nem beszélek senkivel:\
2011. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy tippem hogy a kettő közül egyikről van szó:

- vannak barátaid, táraságod, de mikor velük vagy, valami más motoszkál a fejedben, nem igazán arról megy a témázás ami neked fontos lenne

- van társaságod, de nem mindig vannak veled és mikor egyedül vagy (pl este elalvás előtt) olyankor mindig átjár valami félelem féleség és ekkor nyilvánvalóan tényleg egyedül vagy, amikor a barátaidra figyelsz jól vagy, de mikor egyedül a belsődre figyelsz, akkor nagy sötétség ijeszt rád.


Ismerős valamelyik?

2011. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!