Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság megoldás? :/

Az öngyilkosság megoldás? :/

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 23:48
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
tessék .. van 1 srác ,elég rég óta szerelmes vagyok belé.. régen alig beszéltünk, de 1 hete rengeteget beszélünk, és tegnap közölte vlem h nem érez irántam semmit :'(
2013. júl. 26. 00:41
 32/42 anonim válasza:
Erre főleg nem megoldás. Hiába nehéz, de idővel elfelejted és majd lesz másik :(
2013. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt én köszönöm, hogy végül leírtad. Ezzel magadnak is segítesz. Teljesen megértem, hogy mit érzel. De továbbra is azt mondom, nem szabad öngyilkosnak lenned. A jövőt senki sem ismeri (a telejósdától most tekintsünk el...), és ki tudja. Lehet az idő múlásával szeretni fog. Ha pedig nem, akkor épp ezért nem szabad megtenned. Nem érdemli meg, hogy egy emberi élet véget érjen miatta. Hisz egy próbát mindig megérhet a dolog. Ha ezt nem adja meg, arról nem tehetsz. Esetleg mondott arról valamit, miért nem?
2013. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%
Hogy az istenbe ne lenne megoldás? Ha meghalsz akkor vége mindennek, le van zárva minden, ez mi ha nem megoldás? Ha úgy érzed hogy nem tudsz együtt élni valamivel, és ezt látod az egyetlen kiútnak, akkor senkinek semmi köze a döntésedhez, belepofázni meg pláne nem kell. Én nem ítélem el az öngyilkosokat, sőt, megértem őket.
2013. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
#34: Akkor mégis mi a francot keresel Te itt? Nem is tudtam, hogy a pokolban még net is van. Egyre jobban megy ördögéknek.
2013. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
A RageQuitelőket senki sem szereti. Ha van egy probléma nézz vele szembe.
2013. júl. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 One more please! válasza:
kicsilány,sajnos sanszos h párszor átéled még ezt életed során,sőt rosszabb dolgok is fognak érni de ez soha nem ok az öngyire.
2013. júl. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

#33

Rosszat teszel az üzletnek! Rontást küldök rád!


-Kocsmatündér Roxánna, a tisztánlátó

2013. júl. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkos akarnál lenni, már rég megtetted volna..emberek ezrei élik át naponta ezt az érzést, de nem irogatják ki GYK-ra..te csak azt akarod, hogy győzzenek meg arról, hogy érdemes élni, meg blablabla, miközben teis tudod jól..keress már valami értelmesebb elfoglaltságot az önsajnálatnál!
2013. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Roxy: Ez az én üzletem is, csak én jobb feltételeket kínálok.
2013. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!