Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott, de én még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, de én még mindig imádom, lehet hogy az öngyilkosság lenne a megoldás a problémámra? 18/L

Figyelt kérdés

Soha nem tudom majd elfelejteni ő életem egyetlen értelme.

Mit tegyek? Nincs senkije neki,hogyan kaphatnám vissza, vagy tényleg nincs rá remény?

Ráadásul lehet, hogy terhes vagyok tőle. ILyenkor mit lehet tenni?


2009. okt. 16. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne sajnáltasd magad!!! fejezd be! öngyilkosság? tudod mit? öld meg magad, és a gyerekedet is! Okozz fájdalmat azoknak akik szeretnek téged! Ne legyél már hülye kérlek! Legyen eszed! Engem is elhagyott a barátnőm 3 év után, azt hittem ő az igazi, az életem egyetlen értelme! nagyon nagyon fájt! de tudom, hogy mindenkivel megesik az ilyesmi, nem szabad elhagyni magunkat, ilyenkor erősnek kell lenni! Ha elhagyott nem szeretett igazán! (fájó de ez az igazság!). Vannak sokkal rendesebb fiúk is! nem kell az öngyilkosságon gondolkodnod! Felnőtt nő vagy, légy erős! bocs ha durva voltam... de légy észnél! 23L
2009. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
bocs, 23F
2009. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
még annyit, hogy mit oldanál meg az öngyilkossággal?! 18 éves vagy előtted az egész élet, nehogy azt hidd már hogy csak ő van a világon. Sokakat elhagynak, valakit terhesen is igen! de talpra kell állni, erősnek kell lenni, és megmutatni hogy egy hülye barom miatt nem fogsz összetörni!
2009. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

az öngyilkosság a legnagyobb gyávaság jele.

Soha sincs értelme, még akkor sem ha úgy látod h ez lenne a legjobb megoldás....de kinek?

Tönkretennéd a szüleid életét, és a szerelmedét is, mert teljesen összeroppanna a bűntudattól.

Máskülönben meg ha meghalsz, hogy szerzed őt vissza??? Ezt akarod?

Ugye hogy nem...

Mással is megesik h elhagyják, de ezt túl kell élni.

ELőször is csinálj egy terhességi tesztet, ami bizonyítja h terhes vagy-e vagy sem. Utánna nyugodj meg, és hagyd hogy elteljen egy kis idő...aztán szépen beszélj vele h nem bírod nélküle, és szeretnéd visszakapni. Ha azt mondja h ő nem akar tőled semmi továbbra sem, akkor rá kell gyúrnod arra, h felfogd...vége, és tovább kell lépned.

2009. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy se kapod vissz. Örülj neki, hogy őszinte volt, és nem csalt meg. Ez az élet rendje, keress mást. Élj! Járj szórakozni, ismerkedj, szexelej sokat, hamar elfelejted.


Azér ne gyilkold le magad, megteszi helyetted a föld felé robogó kib.szottnagy meteor. Akkor majd sírhetsz.

2009. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
just do it :)
2009. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat.

Tényleg nem ér annyit hogy öngyilkos legyek miatta. Ha apum halála után nem tettem meg, pedig akkor nagyon a padlon voltam és annak a szélén, hogy megtegyem akkor miatta nem fogom megtenni.

De viszont olyan jó lenne vissza szerezni.

Mert annyira szeretem ŐT és senki mást.

2009. okt. 16. 10:48
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Annyit egy férfi sem ér, hogy öngyilkos legyél miatta. Annyi helyes, aranyos srác rohangál az utcákon, nem csak az az egy van a világon. Majd te is találsz magadnak valót, most még fiatal vagy és élj, bulizz inkább.

2009. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért hagyott el? Nem mellékes körülmény...
2009. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Helló, ha kinyírod magad, akkor lemaradsz egy rakás érdekes dologról az életben. Inkább ne tedd.


18 évesen nehéz elhinni, hogy az "idő mindent megold" (anyám ezt mondogatta nekem amikor elvesztettem a legnagyobb szerelmemet, és csak ténferegtem öncélúan), de nagy igazság van benne.


Ma már csak nevetek az akkori önmagamon, de ehhez kellett 15 év.


Szóval, kitartás, és mosolyogj más fiúkra!

2009. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!