Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FÉLEK UJRA KÖZÖSSÉGBE MENNI!...

FÉLEK UJRA KÖZÖSSÉGBE MENNI! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve itthon dekkolok semmit nem csinálok! Nincs szakmám, se éretségim, se munkám, nem sportolok, nincsenek barátaim!! A pasimmal lakom 3 éve és 5 éve vagyunk eggyütt!! Egy éve pánik beteg vagyok,szorongok folyamatosan!!! Most szedek 2 gyogyszert rá!! De nem mindig vagyok toppon és szeptembertől suliba fogokjárni,hogy le tegyem az éretségit! De nagyon parázok,hogy ott jön rám a pánik roham,ott fogok feszengeni!!! Kedvem sincs hozzá de muszály valamit csinálnom mert bekattantam itthon!! Állandóan itthon ülök!! Tök rossz!! De nagyon félek!! Szerintetek nehéz lesz ennyi idő után beilleszkedni? Mi van ha ott jön rám a pánik roham! Am. is szapora a pulzusom! Mi van ha ott felmegy tök magasra és attól pánikolok be?

2013. júl. 26. 18:18
 1/4 anonim válasza:
Ha újra elkezdesz iskolába járni, akkor mihamarabb jegyezd meg, hogy nem "muszáLY", hanem "muszáJ"...És ha megtörténne gondolj valami szépre...lepkék, virágos rét, barbibaba, pokemon stb.
2013. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDD Köszi!! Igen 2év az mégis csak 2 év kiesés!
2013. júl. 26. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Sikerülni fog csak ne menekülj, szerintem már te is vágysz azért közösségre, sokkal jobb közösséggel mint egyedül!

De vigyázz mert a gyogyóktól álmos leszel a suliban!

2013. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nos , én pánikbeteg és kényszerbeteg vagyok , de a környezetem SOHA nem látta rajtam , h. bajom lenne ... Van egy PhD is már ^^
2013. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!