Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek ismerkedni van akinek...

Félek ismerkedni van akinek ugyan ez a problémája?

Figyelt kérdés

Szóval ez már egy jó ideje probléma nálam bár már javult de még mindig elkezdek parázni ha ismeretlen emberekkel kell beszélnem találkoznom még olyankor is ha chaten próbálok ismerkedni fel megy a vérnyomásom izzadni kezd a kezem és olyan mint ha pánik rohamom lenne amit megpróbálok elfedni hogy ne látszódjon rajtam de olyankor is ez történik amikor meleg van és megyek pl a suliba és elkezdek parázni hogy megint elkezd izzadni a kezem és kezed kell fogni az ismerősökkel .

Van akinek ilyen problémája volt és sikerült kigyógyulnia belőle ? vagy ő is ezzel küzd

18/f



#ismerkedés #félelem #pánikóllás
2013. júl. 24. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Úú, majdnem mintha rólam beszélnél.

Nem tudok idegenekkel beszélgetni, ha idegen társaságban vagyok meg se tudok szólalni. Mióta középiskolás vagyok egyre rosszabb a helyzet, valahogy nem találom a helyem. Nemrég átmentem egy barátnőmhöz, nem tudtam beszélgetni a szüleivel.. akkor láttam őket először, és egyszerűen nem ment. Mosolyogtam, és annyi. Anyukám azt mondta, hogy majd kinövöm.. hát ez igazán megtörténhetne már, bár nem hiszem, hogy meg fog. ><

17/L

2013. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt, de nem ennyire durván. Először is gondolj arra, hogy a többiek is ugyanolyan emberek mint, pont annyira nem érdekli őket, hogy izzadt-e a kezed mint amennyire téged, ha másoknak izzad. Igazából akkor javult nagyon sokat a dolog amikor össze szedtem magam és leszólítottam egy vadidegen lányt a vonaton. Azóta már sose vagyok annyira zavarban.
2013. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen csak akkor tudtok változtatni, ha van bennetek akaraterő és készek vagytok cselekedni, valamint elviselni, hogy az elején szar érzés lesz.


Mert nem fog csoda történni, minden csak rajtatok múlik.

2013. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!