Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnád méltósággal kezelni az...

Tudnád méltósággal kezelni az életedben felmerülő krizis helyzetet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 10:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
98%
van, amit igen, van amit nem, ez függ a krízis fajtájától.Pontosan mire gondolsz?
2008. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt csinálom... nagyjából.
2008. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
eddig nem sikerült. főleg azért mert fiatal vagyok, és nincs még annyi élettapasztalatom...
2008. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Olyan esetekre gondolok ami földrekényszerit,például:haláleset,hűtlenség , válás,betegség stb.

Egyszóval:emberpróbáló!

2008. jún. 27. 13:28
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséget,a felismerés már fél győzelem.
2008. jún. 27. 13:49
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Amiket felsoroltál érzelmi dolgokat nem nagyon hiszem, de ha tudok rá valami racionális magyarázatot kapni, akkor már inkább.

Bár egy ilyen helyzetben engem elsőre elönt a teljes kétségbeesés.

2008. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
azt vettem észre magamon, hogy nem. Tök rossz. Hagyom, hogy eluraljanak az érzések.
2008. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,hiszem hogy az egymást formáló vélemények közelebb visznek mindannyiunkat a méltósággal történő megoldásokhoz.

Érdeklődéssel várom a hozzászolásokat!

2008. jún. 28. 05:30
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen krízishelyzeteket nagyon nehéz kezelni,talán nem is lehet!

Azt mondják az idő begyógyitja a sebeket,de ez sem igazán így van,pl: egy szülő vagy gyermek elvesztését soha nem lehet kiheverni.

2008. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

En tul vagyok egy megcsalason es sajnos Edesapam sem el mar...

Megcsalas: a meltosag nem nagyon ment, hiszen visszaelt a "szeretett" leny a bizalmammal az eletemmel, mindennel amim volt. Hosszutavon persze en nyertem es ez adott nekem egy kis megnyugvast de a tressztol komoly problemaim lettek es iszom a levet egy eletre.

Halal: dobbenet, nem ertes, szomorusag es keptelen voltam feketet hordani.

Szoval miutan egy megcsalason tul vagyok es megtanultam semmi sem biztos, mar valoszinu nem borulnek ki annyira es azt is, nem setalnek el ....egyszeruen halal nyugodtan tennem pokolla annak eletet aki visszaelne a bizalmammal.

Szornyu, de en pl. nem vagyok kepes megbocsatani es ahogy az ido telik egyre alacsonyabb a turesi kuszobom. Kepes vagyok kizarni embereket az eletembol pillanatok alatt. Tudom, hogy ez sem jo. De en tenyleg egy "birka" turelmu ember vagyok, nehez megbantani es ha egyszer sikerul, vege; szamomra ez a "meltosaggal kezelt helyzet."

2008. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!