Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem majdnem az...

Elvesztettem majdnem az összes barátom. Nemtudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltak barátaim, vagyis benne voltam egy csapatban, de ebből a társaságból ketten szép lassan kiváltunk, és aki bentmaradt, az összeolvadt egy másik klikkel. Szóval most csak én és egy barátnőm vagyunk, a régi csapattal beszélünk ugyan, csak úgy eltávolodtunk egymástól, és már olyan dolgokról beszélnek, amikhez nem tudunk hozzászólni. a többi osztálytársamat meg nem szeretem, és ők ilyen szerencsétlennek tartanak engem. És az az egy barátnőm meg sose ér rá, vagy nem engedik el a szülei. Szóval olyan egyedül érzem magam. Nemtudom hogy alakíthatnék ki új barátságokat, mert ismerek pár embert, de velük a sulin kívül nem találkozom, csak úgy köszönünk kb és ennyi. És úgy érzem mindenkinek van egy csomó jó barátja, de én nem kellek senkinek :(
2009. okt. 24. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha végzek a sulival sztem velem is ez lesz sajna, szal várj még egy kicsit és én is együtt érzek veled.
2009. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem is ez lesz ha végzek a sulival
2009. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gimibe járok most 2. éve
2009. okt. 24. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nincsenek barátaim, akik vannak is csak haverok, és alig tudok veluk beszélgetni, mert kulfoldiek és csak most tanulják a nyelvet... Akkor is csak a semmirol beszélunk! Igaz barátaim sosem voltak, nem tudom miért. Soha nem tartoztam sehova, mindegyik sulimban én voltam a fekete bárány, mai napig az vagyok, és nem értem, hogy én miért ne érdemelhetnék barátokat?!

Hát én nem tudok Neked mit mondani, én már csak magamban és a Sorsban tudok bízni, hogy megkonyorul rajtam és elém vet egy barátot.

2009. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Azért még írjatok légyszi :) Amúgy az a rossz, ahogy az előző sulimban sok barátom volt, így nagyon szokatlan, hogy most meg nincs.
2009. okt. 25. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt! Habár kicsit durvább változatba, mert nálunk a pia és a drog volt a "tét".. Engem és a bnőmet ezért közösítettek ki a bandából! Mert nem akartunk füvezni. Hát életem legnagyobb csapása volt. Utána új suli.. középiskola.. Senkit sem ismertem, persze pont egy lány osztályba kerültem, mindet ki nem állhattam, nem voltak még hozzám felnőve.. Most 2. és kb. a fél osztállyal össze spanoltam.. Már új baráti társaságom van. Csak nyitnom kellett! Csak szembe kellett néznem a saját véleményemmel! Ugyan ezt gondoltam az o.társaimról, h mekkora Lúzerek és most ők a legjobb barátaim!

Persze másokkal is barátkozok a suliból! :)

Hát szerintem adtam választ a kérdésedre! :) Sok sikert 16/L

2009. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!