Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a betűim küllemét?

Figyelt kérdés
Olvastam már olyat, hogy egy általam szépnek gondolt írást próbáljak leutánozni, hogy a későbbiekben beépüljön jegyzeteimbe,a mindennapokba. Hol találhatnék neten kézzel írott szövegeket,betűket?

2013. aug. 2. 17:18
 1/2 anonim válasza:

az írásod összefügg az életeddel, ez tény.

nem tudom, mi a gondod a betűiddel, rondák, rendezetlenek?

mert ha igen, akkor először az életedben kell rendet tenned, kiegyensúlyozottá kéne válnod, és ha megtalálod önmagad, akkor beáll az írásod is olyanná, amilyen vagy.

ha más írását utánozod, az nem fog menni sokáig, mert nem a te személyiséged, és lehet, hogy keresel egy másikat, ami jobban tetszik...

nekem több évig másmilyen volt az írásom, és vagy egy éve alakult ki (18 vagyok). azóta valahogy elfogadtam magam, és nem akarok másra hasonlítani :)

2013. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tanárom szerint a kézírásom olyan mint egy fiúé (ez nála azt jelenti ronda). Néha szépen írok,néha nem.Az életemben mindig jönnek mennek a problémák,viszonylag rendben tartom őket..
2013. aug. 3. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!