Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek, hogy elmúljon...

Mihez kezdjek, hogy elmúljon a fájdalom?

Figyelt kérdés
Párommal nem rég lett vége. Úgy érzem beleőrülök a hiányába. Minden nagyon jó volt, minden fantasztikus, és pár nap alatt minden összeomlott. Még most sem értem miért, pedig elmúlt azóta egy kis idő. Nem értem. Talán elfogadom, de belenyugodni nem tudok. Őrületes ez az űr, amit a hiánya okoz és a döntése, hogy nem kellek már neki többet. Mondhatni előjele sem volt az egésznek, max. egy-két apróság, de hát melyik párkapcsolatban nincsen ilyesmi. Az előző szakítást is túléltem, de most úgy érzem ez nem fog úgy menni, ahogy szeretném. Egyszerre van bennem harag, csalódás, hiányérzet, vágyakozás, sóvárgás utána és iszonyatos fájdalom. Nem vagyok még képes teljesen elengedni. Néha muszáj pár szót váltanom vele. Nem lehet csak úgy vége, ami ennyire jó volt....

2013. aug. 3. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű. Csak idő segít. Ezen sajnos végig kell menni. Hidd el vaj túlpart, ahol még boldogabb leszel. Tudom, hogy most fura, pedig így lesz. Fel a fejjel!
2013. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kulcsmondat:Nem kellek neki többé.Ezen kell valahogy átlépned.Neki úgy tűnik nem kellesz,de ne hidd azt,hogy ezért bármennyivel is kevesebbet érsz.Minden jót!
2013. aug. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elhagyott nem ő volt az igazi.

Mindegyiknél azt hisszük, hogy ez minden eddiginél jobban fáj. Pedig nem...

2013. aug. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a földrajzi távolság(kb.200 km) miatt vagyunk kénytelen hamarosan szétmenni... 31/F 24/L ugyanezt érezzük...
2013. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" minden fantasztikus, és pár nap alatt minden összeomlott. Még most sem értem miért, pedig elmúlt azóta egy kis idő. Nem értem."


Mesélj erről!

Először is, mert nekem nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a rejtély, másodszor meg azért, mert a megértés az első lépés a fájdalom feldolgozásában.

2013. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!