Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit igyak, hogy elmúljon ez a...

Mit igyak, hogy elmúljon ez a "hasmenésre váró gyomor" állapot, holnap érettségizek és nem szeretnék rosszul lenni?

Figyelt kérdés

pénteken ballagás után elég sokféle kaja volt, és mivel én alapból IBS-es vagyok a sok kajálás után persze rám jött a sok hasmenés, tegnap még ráettem minderre, ma meg semmit sem merek enni, egyáltalán nem is kívánok semmit..

holnap viszont így elmenni érettségizni elég gázos lesz :S


kéne valami ami segíthet ezen


köszönöm



2013. máj. 5. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél Smecta port,recept nélkül is kapható.

Heveny és idült hasmenés; továbbá nyelőcső-, gyomor- és bélfájdalmak tüneti kezelésére alkalmas.

Hatását a gyulladásos nyelőcső-, gyomor-, illetve bélfalra gyakorolt kedvező nyálkahártya bevonó tulajdonsága alapján fejti ki.

2013. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, érettségi közben kimehetsz wc-re ha kell, akár többször is.
2013. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kimehetek de olyan mertekben gorcsol a hasam,hogy jarni se tudok. Ennek kene elmulnia
2017. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!