Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassam meg magamat?

Hogyan változtassam meg magamat?

Figyelt kérdés

15 éves, lány vagyok. Soha nem voltak barátaim mindennap azzal töltöm a napom,hogy tévézek,gépezek..ennyi.

Így konkrétan egy barátnőm,barátom sincsen..itthon vagyok a négy fal között..ezen szeretnék most változtatni..

Most majd valamikor megyek a nővéremmel el a haverjaihoz ..ott lesznek fiúk,lányok egyaránt..végre lesz alkalmam ismerkedni,de nem tudom,hogyan ismerkedjek mit kérdezzek tőlük/miről beszélgessek velük .stb. Ha megkérdezik tőlem? Milyen napod volt,vagy milyen a magánéleted nem tudok rá mit mondani ugyanis mindennap otthon tévézek,gépezek..

konkrétan nincs magán életem.

Azt veszem észre,hogy más milyen könnyen tud barátkozni..én meg nemigazán...:/ Még a lányokkal sem tudok barátkozni,a fiúkkal meg annál inkább..:/

Velem van baj most? Min változtassak? Hogyan ismerkedjek,miket kérdezzek?

Köszönöm előre az értelmes válaszokat!


2013. aug. 7. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél laza, mosolyogj sokat. Ne akarj görcsösen jó fej lenni, mert azt nem csípik az emberek. És ne játszd meg magad.
2013. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából én is hasonló voltam, amíg el nem kerültem a gimnáziumba. Mivel az 150 km-re van az otthonomtól, ezért kollégiumban lakom. Rengeteget segített az önállóság! Megtanultam, hogy előttem az élet! Egyszerűen érezd jól magad! Gondolj arra, hogy fiatal vagy, tiéd a világ (mégha ez nem is igaz ;)) Ne akarj mindjárt az első találkozás után igaz, örök barátságot! Ezek a kapcsolatok eleinte csak felszínesek, aztán akit tényleg érdekelsz, azzal előbb-utóbb úgyis megismerkedsz közelebbről! :) Ne csimpaszkodj rá egy emberre, beszélgess mindenkivel, légy nyitott! Mit kérdezz? Kérdezd őket az iskolájukról, tanulmányaikról, hobbijaikról, zenéről, könyvekről, filmekről, élményeikről, családjukról... Sok sikert! :)
2013. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
figyelj nekem vannak barátaim én például tegnap előtt még azt gondoltam magamról hogy nyomi vagyok,zárkózott voltam, de kaptam egy új szemüveget megváltoztam. változtass a külsődön légy magabiztos,sugározz boldogságot. nekem sikerült sok sikert. 14 vagyok,lány:)
2013. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!