Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztetek mér így? Saját...

Éreztetek mér így? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kiben bíztok? Van olyan ember akiben teljesen megbíztok? Vagy esetleg saját magatokban csak? Azt vettem észre, hogy manapság csak magadban bízhatsz...az emberek könnyen eljátsszák a bizalmat, és nálam ha valaki elsőre eljátssza, akkor én abba az emberbe többet nem bízom meg.. Veletek mi a helyzet? Mit gondoltok?
2013. aug. 7. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
aki eljátssza az már visszaszerezni nem fogja. leginkább saját magamban bízom, és talán 100%-ig csak magamban. akikben még bízom az a családom közelebbi tagjai és kemény 1 családon kívüli ismerősöm. ismerősök, haverok előtt sincsen titkolni valóm de az igazi feltétlen bizalom bennem nehezen alakul ki és van olyan akivel szemben nem is tud, tehet bármit egyszerűen megérzés alapján nem
2013. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) én is csak saját magamban bízom meg, nincs is nagyon másban.
2013. aug. 7. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A legjobb barátomban én teljesen megbízok, nomeg magamban. A mai világban vigyázni kell, de azért ne gubózzunk be... :D
2013. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazad van:) fő a nyitottság, de résen kell lenni:)
2013. aug. 7. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiben bizzak?

Aki állandóan mosolyok abban biztosan nem, mert egy állarcot visel, pláne ha meg se nyílik előttem.

Megérzések sokat segítenek, de egy kacsolatban lassan alakul ki a bizalom. Idő kell ahoz, hogy rájöjj, hogy nem monjda el másnak el a dolgokat, és számíthatsz rá. Szóval ez nem két két, hanem jóval több idő kell hozzá.

Másrészt mindenki követt el hibákat. Ha ki tudja mondani, hogy sajnálom (sokan nem teszik) , akkor szép lassan megint fell lehet építeni a kapcsolott. Ezt a holt időszakot ha kibírja, akkor komolyan is gondolta.

2013. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!