Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy akárhova...

Miért van az, hogy akárhova megyek lenéznek az emberek? :S

Figyelt kérdés
Ha könyvtárban vagyok, ha vásárolok, bárkit megkérdezek, lekezelően, lenézően válaszol. Átlagosan nézek ki, nem vagyok kisebbség, kövér sem vagyok, sem beképzelt. Mi lehet a gond? :S
2009. okt. 26. 18:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%

Egy mosoly sokat segíthet!

Tapasztalat, pedig átlagos külsőm van.

:)

2009. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

A gond hogy kisebbségiérzeted van. Attól hogy a könyvtárban rosszkedü a könyvtáros és flegmán válaszol attól ö még nem néz le.

Meg attol is lehet hogy tini vagy.

2009. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

a) folyamatosan olyan helyekre mész,ahol bunkók az emberek

b) paranoiás vagy,és beképzeled az egészet,félre érted őket

c) nem veszed észre magadon,de te vagy lenéző/bunkó velük


a 3 közül vmelyik...sztem

2009. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
60%
Az emberek azt sugározzák vissza, amit te gondolsz magadról. És igen, mosolyogj! :)
2009. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem túl érzékeny vagy, és igen mosolyogj többet.
2009. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ez azér van, mer a magyar ember, köszönhetően az itteni állapotoknak, bevan fordulva, komor, szürke, unott, idegbeteg fajta. nem veled van bajuk, hanem mindennel.
2009. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak az a gond, hogy nem tudok velük nem foglalkozni. Egy lenéző válasz elrontja az aznapi kedvem :S De többet fogok mosolyogni. :)
2009. okt. 26. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem magabiztosság és kisugárzás kérdése az egész. Ha magabiztosabb lennél, lehet hogy kevesebb ilyen történne veled. Ha ilyen helyzetben vagy, próbálj meg FINOMAN kontrázni és nevetve menj tovább, ne is törődj velük.

Remélem tudtam segíteni. :)

2009. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek le, ez a magyar mentalitás, én is így kapom a válaszokat, de a többségük nem azért mondja így, mert lenézne téged, hanem , mint az egyik előző válaszoló is írta, az itteni szokások miatt. Azért a magyarok egymással ált. bunkók szoktak lenni.
2009. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ebben a világban már ritka az olyan kedves ember, aki nem lekezelően bánik másokkal.

Ez sajnos így van és ha nem tanulod meg gyorsan, h hogyan engedd el a füled mellet, akkor nagyon sz*r lesz az életed.


Bocsi, ez nem letolás akart lenni( bár így utólag annak tűnhet) csak ez a véleményem.

2009. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!