Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Senki nincs, akivel az igazán...

Senki nincs, akivel az igazán fontos dolgokat, félelmeimet megbeszélhetném, minden nap a sírás kerülget. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyre több problémám van, ami nyomaszt, megélhetés, tervek, lehetőségek, mindent egyre távolabb érzek magamtól, a mostani helyzetben kb. semmit nem érnék el, amit szeretnék. Nem dolgozhatok olyan helyen, amit egy kicsit is szeretnék, nem lakhatok olyan lakásban, ami csak egy kicsit is otthonos vagy élhető, nem tudok se kikapcsolni, se élvezni azt a kicsit, amim van, mert tulajdonképpen semmim sincs. Mégis a legrosszabb az, hogy ezt senkinek nem tudom elmondani, se baráti, se családi körben, mert egyszerűen nem érdeklek senkit. Így meg csak nő bennem a feszültség. Hogy lehet ezt tovább csinálni anélkül, hogy megbolondulna az ember?
2013. aug. 12. 03:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Régi barátokat/rokonokat felkeresni esetleg?

De ha felébredek majd,akkor nekem is leírhatod,hogyha mindegy,hogy kinek.

2013. aug. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj külföldre...engem is ez most mindennél egyre jobban foglakoztat. Ott újra kezdhetsz mindent, új emberekkel ismerkedhetsz, és empatikusabbak egymással az emberek, más az életfelfogásuk.

Szakítani minden eddigivel...én még nem tartok ott, hogy megtehessem, de eljön majd az az idő.

2013. aug. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Első körben hagyd abba a nyavalygást, és ne sajnáld magad, hanem, ha nem tetszik valami, változtass.
2013. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár országon belül is költözhetsz. Legyen ez a célod! Ha van egy kitűzött dolog, amit meg akarsz tenni, akkor meg tudod csinálni! És kezdhetsz mindent előről! Én is ezt fogom tenni, mert itt gyűlöletesek az emberek. Barátságosabb helyre fogok költözni, ezért tűröm és nyelem a sok sértést, megaláztatást.
2013. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha gondolod nekem is írhatsz, szívesen meghallgatlak és persze beszélgethetünk.
2013. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Írj naplót.

2. Keress fel régi barátokat, vagy olyan rokonokat, akikkel jó a viszonyod.

3. ha senki sincs, akkor vagy keress meg egy pszichológust (mert a szövegedben túl sok a "nem", azaz azt tudod, hogy mi nincs, de azt nem, hogy mit kéne tenni a "van"-ért);

4. Menj ki külföldre. Ott is egyedül leszel egy darabig, de jobban élsz és mások a kapcsolatteremtési lehetőségek, más a légkör.

2013. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szó szerint ugyan ez a helyzet velem is kérdező!kivéve,hogy a családom 1-2 tagjával tudok erről beszélni, de sokat nem érek vele mert semmi nem változott eddig. Ha gondolod írj privit!! 22 l vagyok
2013. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nagyon hasonló az érzés. Mostanra már elmondhatom, hogy egy barátom sincs, senki olyan akit csak felhívhatnék, zéró, szürke, idegtépő napok, már semmi nem köt le. Én most vagyok egy életváltozáson, új munkahely, új emberek, és nemsokára új környék, amihez megint úgy állok hozzá hogy na majd most jön a fordulat és lesz néhány jó dolog az életemben. Aztán majd kitudja...


Külföld nem biztos, hogy megoldás, én pont ezért mentem ki, abszolút nem hozott helyre semmit. Most újból itthon vagyok.

Szerintem amikor már nincs kiút vagy tényleg nagyon padlón van az ember, akkor légkör változtatás, esetleg ha belefér munkahely és lakhely csere. Bár ezt könnyebb mondani, mint megtenni.

2013. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Minden ott kezdődik hogy békülj ki magaddal fogadd el magad.Fel a fejjel,ha van 1000 ok hogy sírj te mutass fel 1001 okot a boldogságra.Ahogy a mondás is tartja "segítsd magadon és isten is megsegít" és ne feledd semmi sem megy az elején könnyen..mindenért meg kell küzdeni és nem szabad feladni:)
2014. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!