Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » FONTOS! Mondjam el anyának,...

FONTOS! Mondjam el anyának, hogy vagdosom/karcolom magamat?

Figyelt kérdés
Nem fog teljesen kiakadni? Félek, hogy sírni fog.

2013. jan. 14. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább most ezért sírjon, mint a temetéseden.
2013. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért vagdosod per karcolod magad?
2013. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A temetésemen nem sírna, mert nem fogom megölni magamat.

Stresszlevezetés, önostorozás... Egyébként arról már beszéltünk, hogy keresünk egy természetgyógyászt akivel beszélgethetek, mert elég régóta mélyponton vagyok. Amúgy is le akarok szokni arról, hogy karcolom magamat. Már javult a helyzet, de még nem szűnt meg.

2013. jan. 14. 20:55
 4/8 anonim válasza:

Vagdosás semmire se jó hidd el :)

Nekem egyszer odáig fajult a dolog hogy combomban átvágtam egy ideget amitől le bénulhatott a lábam! Nagyon nagy mázlim volt. Ez nem játék!

2013. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én jobb ötletnek tartom a pszichiátert. Nem vagyok otthon a természetgyógyászatban, de nem hiszem, hogy ilyen problémákon tudnának segíteni, főleg nem a placebóikkal.
2013. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, és bármit is mondjon (sírni úgyis fog, de ahogy előttem írták már, inkább ezen, mint a temetéseden), mindenképp menj el a körzetidhez, mondd el, és ő ad beutalót a pszichiátriai rendelésre. Olyan, mint a körzeti rendelése. Nem vagyok pszichológus, de a Borderline/határeseti személyiségzavar legfőbb ismertetőjele a vagdosás.
2013. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hétvégén én is hasonló szituban voltam. Csak én a nagynénimnek mondtam el, anyunak nem. Nem akadt ki! Magához ölelt és sokat baszélgettünk... Amúgy csak karcoltam magam. Bár, h kiakadok, akkor még előfordul, hogy nem bírom ki. :(
2013. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mihály (S válasza:

Ezt egy pszihológussal kellene megbeszélned aki szépen fel világosít arrol hogy vér mérgezés / fertőzés

elfertőződés üszkösödés végtag vesztés AIDS stb...

és ha valameik be is jönne akkor te fogsz sírni gondold át megéri-e az hogy egy karcolás = -1 végtag

Nem tudhatod előre mikor ölöd meg magad.

2014. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!