Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? A sírás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? A sírás kerülget! Nagyon fontos! Gyors válaszokat!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az eggyik haverom, és tegnap a barátnőm oda ment hozzá,hogy ő miért szivat engem,mert smároltunk náluk meg a discoban is,és nem tetszem neki,meg semmi. És én erről nem tudtam,nekem a bnőm ezt nem mondta,és most meg a srác letámadott hogy milyen vagyok meg stb.. Most mit tegyek? Szeretem..és nem akarom elszúrni a barátságunkat,ami már ígyis elég gyenge volt,most meg sztem annyi neki. A srác itt flegmul velem,meg lekezel,én meg nemis tudom miről van szó. :O
2011. jún. 13. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki, hogy a barátnőd hülye, összevissza beszél és hogy nem te kérted meg, hogy beszéljen vele, te semmiről nem tudtál és hogy nem akarod, hogy egy félreértés miatt haragban legyetek.
2011. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,azt mondta hogy nem haragszik,mondott ő ilyet? Mondom nem,csak nem tudom miről van szó,kavarja más a szart,és én jövök belőle ki rosszul,és mondta hogy nem hiszem.
2011. jún. 13. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
A dolgok állása szerint nem igazán kellesz annak a havernak. Van ilyen, hogy egyoldalú a vonzalom. Szakadj le róla és engedd, hogy más majd közelebb kerüljön hozzád.
2011. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nemis az hogy nem kellek neki, hanem rosszul esik,hogy a bnőm a hátam mögött szervezkedik,engem meg mint derült égből villámcsapás,úgy ért a dolog. Eddig se nagyon köszöntünk egymásnak,csak néha-néha, most meg tessék.. Soha semmi nem jön össze. :'( És még a bnőm elment mellette,és odaszol hogy pff.. vagy gáz vagy,vagy vmi ilyesmit.
2011. jún. 13. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből az a fő tanulság, hogy nem a barátnőnket használjuk kommunikációs médiumnak köztünk meg a nekünk tetsző pasi között, mert abból jó soha nem sül ki.
2011. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem mondtam neki semmit. :O Csak annyit hogy bejön,meg a discoban látta hogy smároltunk, és nem akar tőlem semmit,és ez nem tetszett a bnőmnek.
2011. jún. 13. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!