Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az a helyzet, hogy nyár...

Az a helyzet, hogy nyár előtt, a suliban (nem egó) az osztályból szinte engem bírt a legjobban minden haverom (fiú vagyok), nagyon szórakoztató személyiség voltam elmondásuk szerint, de a lányok is bírnak, de n őket miértnem?

Figyelt kérdés
Aztán jött a szünet, és már kedvem sincs velünk beszélni, semmihez sincs már kedvem. Lányokkal meg pláne, nem beszélek velük és soha nem is beszéltem és ahogy ismerem magam nem is fogok (nem vagyok meleg), bár nagyon szerelmes vagyok egy lányba. Miért van ez?
2013. aug. 14. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamaszkori zavar, hangulatibgadozás velem is sokszor előfordul, ilyen kedvtelenség rám is rámtör.
2013. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyáron én is elzárkóztam az osztálytársaim elől, egyszerűen undorodtam tőlük, mert az iskolát juttatták eszembe, de amint elkezdődött az iskola megint minden jóra fordult és együtt éltük túl a napokat. Most érettségi utáni nyáron, már mindegyik hiányzik és csak velük lennék legszívesebben.
2013. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!