Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az alkoholtol meg lehet állni...

Az alkoholtol meg lehet állni a növésben?

Figyelt kérdés

Mert azt hallottam,hogy a cigi miatt kicsi marad az ember....

de engem az érdekelne hogy az alkoholal is így van??



2013. aug. 15. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen a dohányzás miatt valóban megáll az ember a növésben.

Az alkoholtól szerintem nem, de elég sok más komolyabb káros hatása van....

2013. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oh:(
2013. aug. 15. 14:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat!!:)
2013. aug. 15. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de a májadat meg az agyadat úgy tönkre vágja, hogy csak na.
2013. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem innál, hogy megnőj? De hülye vagy. Inkább azért ne igyál mert elnyomorítja azt a kib*szott agyadat.
2013. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még serkent is növekedésben, a cigi is, és az alkohol is. Általános iskolában s középiskolában a legtöbb cigis és ivós osztálytársaim mind jó magasak lettek, 180 cm, de van aki közel két méteres lett. Én egyikkel sem éltem, de azért így is lettem mondjuk egy jó 166 cm-es ember.
2013. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hmm...

nem!! azért kérdeztem mert magasnak érzem magamat és már nem akarok nőlni! és érdekelt hogy attól meg állok-e a növésben vagy nem... de akkor nem.:/

2013. aug. 16. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!