Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves fiú vagyok. Osztálytár...

15 éves fiú vagyok. Osztálytársaim közt van egy 16 éves fiú, aki 13 éves kora óta gyúr és azóta alig nőtt 1-2cm-t. Igaz hogy a gyúrás akadályoz a növésben? Én 167 cm vagyok, és még növök, de más aki gyúr az már nem.

Figyelt kérdés
Én szoktam futni, biciklizni, fekvőtámaszozni, felülésezni, ezeket csinálhatom, ugye nem gátolnak saját súllyal végzett gyakorlatok, ide értve a húzódzkodás ilyenek.
2009. szept. 3. 16:39
 1/4 anonim válasza:
Vagy alacsony termetű az osztálytársad, vagy ész nélkül gyúr mint a hülye gyerek. másrészt én úgy tudom hogy 14éves kor alatt nem ajánlott.
2009. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is gyúrok és tavaly óta 8cm-t nőttem, most 177cm vagyok. 19:54 voltam

16f

2009. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyűrásról csak annyit mondott tesitanár, hogy azért nem szabad még fiatalon súlyzózni mert a nagy súlytől elkopnak az izületek. Először meg kell erősödni.
2009. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mondeo válasza:

13 éves korban még korai, de 15 évesen el lehet kezdeni.Persze csak okosan, nem az a cél, hogy megszakítsd magad. Én a helyedben még nem gépekkel csinálnám, inkább erőnléti jellegű dolgokat, mint amiket leírtál. Az nem akadályozhat a növésben, és izmos is leszel tőle.

Én is 15 éves vagyok, és még nem nagyon gyúrok gépekkel. Én is reménykedek, hogy még növök:D.

2010. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!