Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Irigy vagyok másokra, hasonlóa...

Irigy vagyok másokra, hasonlóan egy korábbi kérdezőhöz. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Azt kell mondjam, én is hasonló cipőben járok (21 évesen, férfiként), mondjuk az elátkozás és a "rohadjanak meg"-féle kívánságok nélkül. Régebben csak a párok zavartak, emiatt nem is szeretek sétálni parkban vagy máshol, pedig jó időtöltés. Bulizni sem járok, mert ott a rengeteg helyes és aranyos lány, akikkel nem tudok semmit kezdeni. Mostanában azonban azok is zavarnak, akiknek kezd bejönni az élet (kortársaim), így azon gondolkozom, feladom az álmaimat és majd csak lesz valami. Néha az öngyilkosság is foglalkoztat, ahhoz túl gyáva lennék. Két éve szedek antidepresszánst, igazi barátaim nagyjából nincsenek is, mert bárkihez fordulnék a problémámmal, csak szúrós tekinteteket találok, hogy "Ilyen létezik?" Nagyon kellemetlen ez az állapot, őrlődöm - de nem szeretnék beleőrülni... :(


2013. aug. 16. 22:18
 1/2 anonim válasza:
Te is, és a példaképed is keressen fel egy pszichológust. Egyelőre ez a legjobb, amit megtehetsz.
2013. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adrenalin válasza:

Először is leszögezném: az antidepresszáns drog. A másik meg: fiatal vagy, próbálj meg bizakodni, és egyszer bejön majd az élet. Én 17 vagyok, és gyakorlatilag mindenért meg kell küzdenem, de bizakodom, és büszke vagyok a teljesítményemre. Ha bejön egyszer az élet, ha nem.

Ha van kedved dumálni, várom a privátot!

2013. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!