Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok olyan lányt, akinek hasonlóan néz ki az arca, illetve fordított esetben fiút? Ezzel arra vagyok kíváncsi, hogy kinek mennyire számít a külső.

2013. febr. 22. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát.

Nem azt mondom,hogy nem.Mert lehet szerelmesen elfogadnám.De sajnálom a lányt.

Amúgy ez nem külsőség kérdése.Ha ránézek nem az jut eszembe,hogy hű de ronda.Hanem sajnálat,hogy szegény miért járt így.

2013. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah és rögtön a lány védelmére kelnék ha valaki csúfolná!
2013. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a nagy részét manapság már el tudják tüntetni, mármint új bőrt tesznek rá. Sokkal kevesebb nyoma marad, mint amennyi most van még.

Egyébként meg ha együtt lennék valakivel és történne vele egy ilyen baleset, akkor természetesen nem érdekelne olyan téren, hogy szakító ok lehessen.

Sokkal inkább a neki okozott lelki trauma lenne a probléma, mert nagyon nehezen tudná elfogadni, hogy én így is vele akarok maradni.


Ha meg így ismerném meg, attól függ. Csak azért mert ilyen a bőre, még lehet teljesen normális, és inkább ez az ami engem érdekel. Szerintem így is lehetne belőle egy tökéletes partner.

24/F

2013. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=NVXuiHCbAW8


Azelőtt szép volt de nekem akkor sem volt az esetem.

Mindenesetre nekem számít a külső. Nem akarnék amúgy sem mindig arra gondolni hogy mit élhetett át szegény és hogy mit tennék azzal a roh@dékkal aki ezt tette.

2013. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Számít a külső, de nem mindegy hogyan. Őt el tudnám, sőt, ezen a lányon még nem is tartom zavarónak, mert ennek ellenére csinos, szép a haja, szépek a fogai, egyáltalán nem visszataszító a megjelenése. Én azt tartom gusztustalannak, amikor valakinek rosszak, sárgák a fogai mint a kukorica, vagy igénytelen, koszos a haja. Sebhelyek nem taszítottak sohasem. Férfiban ugyanúgy.

27/N

2013. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen helyrehozták,ahhoz képest,hogy szegény milyen volt.

[link]

2013. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 13:33


ugyanolyan gumi arca van mint volt, csak kicsit égettebb. De mint mondtam nekem akkor sem tetszett.

2013. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!