Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt nekem? Talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt nekem? Talán ő is hasonlóan érez, csak nem akarja elismerni? Vagy éppen ezzel ismerte be?

Figyelt kérdés

"...sok mindent kimondattál már velem, de erről inkább nem szeretnék beszélni."

Mondta ezt egy olyan férfi, akivel tisztázni akartam a kapcsolatunk milyenségét. Eddig baráti volt a viszonyunk, de egy ideje kölcsönösen azt éreztük a másikon, mintha ez már túlmutatna a baráti érzéseken, ezt ő tette szóvá először, de csak rám célzott, hogy én viszonyulok hozzá máshogy. Amikor viszont azt kérdeztem, hogy esetleg ő is így gondolja-e, akkor adta ezt a választ.


2013. febr. 21. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is hasonlóan érez..
2013. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy mindketten mással élünk kapcsolatban
2013. febr. 21. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is máshogy érez, csak még nem akarja bevallani.
2013. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam. Azért nem akarja konkrétan leírni.
2013. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A te helyzeted egyértelmű. nekem is van hasonló, bár nálunk cak szex volt éppen a téma: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


1. és 4.válaszoló vagyok..

2013. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb bizonyíték, hogy férfi és nő között nem létezik barátság.

Ő is vonzódik hozzád, beszéljétek meg és adjátok meg a párjaitoknak a lehetőséget, hogy olyan valakikkel lehessenek együtt, akik nem szúrják hátba őket.

Sok boldogságot a "barátoddal".

2013. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!