Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » EGy nagy rakás SZAR (vas) vagyok?

EGy nagy rakás SZAR (vas) vagyok?

Figyelt kérdés
Az életem semmit nem ér,nincs sikerélményem,egyetlen barátom sincs,kövér vagyok és dugatlan liba..mit tegyek? ronda vagyok,mint a bűn..képet nem tudok kirakni,mert lefagy országosan az internet...semmi jó tulajdonságom:( mit csináljak? mihez kezdjek,tanácstalan vagyok 17/L
2013. aug. 17. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
elsőnek a gondolkodásodon kellne kicsit változtatni..a sikerélményekért pedig tenni, nem pedig azon agyalni, hogy milyen szar az életed...
2013. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te dugatlan liba, akinek a képétől országosan lefagy az internet! Nem igaz, hogy nincs semmi jó tulajdonságot, mert én jót röhögtem azon, ahogy fogalmazol. Szerintem humoros csajszi lehetsz! :D
2013. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem de komolyan én mindent megtettem,amit tudtam de semmi se sikerülegy igazi vesztes vagyok..elakadtam halegalább tervem lenne de így..
2013. aug. 17. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Rokonlélek:D Bocs, de ez feldobta a napomat:D Amúgy meg mindenkiben van jó, csak biztos valaki bemesélte neked, hogy semmi jó nincs benned. Így szokott ez lenni. Magától nem csúszik így le az önbizalma egy embernek.
2013. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

qajaj én is szoktam így érezni :D de nem baj az há dugatlan vagy

amúgy kezdj el valamint sportolni, vagy valami hobbit találj magadnak, tumblr is jól szokott esni, ha szomorú vagyok

2013. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Dugatlan:D Ez jó:) Ilyeneket ne írj ide ki, mert kapsz legalább 20 privátot olyanoktól, akik dugottá akarnak tenni:D

Mennyire vagy kövér? Szerintem kezdj el sportolni, figyelj oda az étrendedre és ahogyan egyre jobban fogysz, úgy fog nőni az önbizalmad is.

2013. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Fogyózz, barátkozz, tűzz ki magad elé egy célt! ;) Nem kell agyalni azon hogy mennyire szar az életed hanem változtatni kell :)
2013. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet olyan rossz a helyzet, ahogy leírod, sok lány mondja hogy hú de kövér, és aztán meg kiderül hogy egy 50 kilós anorexiás. Na de ez szélsőséges eset, még ha te nem is ilyen vagy, egy az hogy biztos sokmindenkinek bejössz (ízlések és pofonok), az meg hogy 'dugatlan', ebben a korban nem is baj.. nem kell magad felcsináltatnod ilyen fiatalon, csak várj amíg találsz valakit aki úgy szeret, ahogy vagy, mert hidd el ez a lényeg, utána már nem fog számítani egy kis túlsúly, vagy bármi. :) Egyébként is, addig nincs semmi baj, amíg egészséges vagy. Ha más jót nem is látsz az életedben, ezt becsüld meg, mert ha elveszted akkor már belátod hogy milyen jó is volt amikor 'csak' kövér voltál...
2013. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyébként mintha csak magamat olvastam volna, még a fogalmazásmód is. :) ha van esetleg kedved beszélgetni, írhatsz privátot!
2013. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindennek van jó oldala. Legalább sok embert szórakoztattál a kérdéssel.
2013. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!