Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » EGy nagy rakás SZAR (vas) vagyok?

EGy nagy rakás SZAR (vas) vagyok?

Figyelt kérdés
Az életem semmit nem ér,nincs sikerélményem,egyetlen barátom sincs,kövér vagyok és dugatlan liba..mit tegyek? ronda vagyok,mint a bűn..képet nem tudok kirakni,mert lefagy országosan az internet...semmi jó tulajdonságom:( mit csináljak? mihez kezdjek,tanácstalan vagyok 17/L
2013. aug. 17. 21:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10kg felesleg van rajtam 156/58-62 szerintem kb. 10kg a tükör szerint de ki tudja.. magamnak nem tetszem..van talán barátom és nem vagyok már szűz a dugatlant arra értem főként,hogy nem akar velem senki..még a barátom se nagyon:(

egy ..barátnőmre" is ki vagyok akadva le se szar..azt se tudom mi van

2013. aug. 17. 22:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Az viszont gáz, ha még a barátod se akar veled szexelni... Elgondolkodtató, hogy akkor valami tényleg nem stimmel veled. Szerintem vegyél egy mély levegőt és onnantól csak előre nézz. Kezdj el fogyni és változtass a gondolkodásodon. Csak a jó dolgokra koncentrálj, kerüld a negatív gondolatokat.
2013. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Foggyá Le
2018. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna
2022. márc. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!